Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalad kontra "karrier"?

Csalad kontra "karrier"?

Figyelt kérdés

A ferjem mar nagyon szeretne babat, de en mar az elejen is elmondtam, hogy az egyetem alatt nem hiszem, hogy menne. Orvostanhallgato vagyok, felek, hogy nem lenne idom a babara, meg ha egy evet halasztanek is..sokakat lattam akik az egyetem alatt oldjak meg,hisz kesobb szakkepzes,majd az elso par ev a szakmaban,ami megalapozza a jovot,es igazabol semmikor sem idoszeru a gyerekvallalas,de valamikor meg is idot kell ra szakitani. Parom azzal indokol,hogy majd segit az anyja ahol tud, illetve,hogy a novere is ugyanezt vegig csinalta. Az en szuleim messze vannak,kulfoldon elunk, miatta koltoztem ide,mert o idevalosi. Az o szulei relativ kozel,bar az orszag eleg nagy,es nem a szomszed varosban elnek. Meg az alapkepzest se fejeztem be, aztan a szakosodasnal se haziorvos leszek,szoval sok-sok ev meg. Nem vagyom en nagy karrierre, csak hogy legyen reszem szakmai megbecsulesben. Mar azon is elgondolkodtam,hogy talan masfele kellene szakosodni,ami "csaladbaratabb".


Kivulrol hogy latjatok ezt? Nem az alapjan fogok donteni,hogy ki mit ir ide, de erdekes lehet latni mas szemszogbol is a dolgokat.


2011. nov. 28. 14:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ennek a gyereknek nehéz volna. A gyerekek megérzik, ha nem szeretik, nem várták őket.

Fejezd be a sulit, dolgozz pár évet, és utána oké. A nagyszülőknek ebben a témában kuss. Ez a te, a ti életetek, nem az övéké.

2011. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Tényleg jó sokan nem fogják fel, hogy NEM kell választani a szülés és a karrier között, megy a kettő is, ha elég okos hozzá az ember.


Aki meg azt tanácsolja, hogy ne rontsd el az életed szüléssel, tőle annyit kérdeznék: Anyádnak is ezt tanácsoltad volna?

2011. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!