Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok rólam?

Mit gondolnátok rólam?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlenül érzem magam. Beteg nálunk az egész család, már 2 napja nagyon fájt a fejem, erre rájött még, hogy menstruálok is. bevallom, hogy a lakásban csak olyan dolgokat végeztem el, ami feltétlenül szükséges, legszívesebben csak aludtam volna, tényleg szarul voltam. Pici baba és egy ovodás korú gyerekem is van, már annak örültem, hogy velük a napi teendőket el tudtam végezni, és pont. Erre reggel beállít apósom és a testvére. Annyira szégyenlem magam, hogy nem volt makulátlan a lakás, ráadásul az előbb vettem észre, hogy még a nadrágom kicsit át is ázott.

Mit gondolhatnak most rólam? Őszintén. Legszívesebben elsüllyednék. :(


2011. nov. 28. 10:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
süllyedjenek el a rokonaid, a minimum az lett volna, ha bejelentkeznek és megkérdezik, hogy jöhetnek-e
2011. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Na azt én is szeretem, mikor vki telefonál, hogy itt vagyunk a környéken, fel ugornánk kb 10 perc múlva. Persze ezt általában tök lehetetlen időpontban, meg amikor szalad minden. A 10 percből meg 2 se telik le, de már verik az ajtót... Sokáig én is paráztam ezen, hogy vajon mit gondolhatnak, de inkább szerintem a látogatóknak kellemetlenebb az ilyen, mert látszik, hogy nem jókor jöttek.
2011. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én szégyellném magam, ha rosszkor állítanék be valahová.
2011. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én azt gondolnám, hogy tök gáz dolog váratlanul beállítani valahova. ennyi.
2011. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!