Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok rólam?

Mit gondolnátok rólam?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlenül érzem magam. Beteg nálunk az egész család, már 2 napja nagyon fájt a fejem, erre rájött még, hogy menstruálok is. bevallom, hogy a lakásban csak olyan dolgokat végeztem el, ami feltétlenül szükséges, legszívesebben csak aludtam volna, tényleg szarul voltam. Pici baba és egy ovodás korú gyerekem is van, már annak örültem, hogy velük a napi teendőket el tudtam végezni, és pont. Erre reggel beállít apósom és a testvére. Annyira szégyenlem magam, hogy nem volt makulátlan a lakás, ráadásul az előbb vettem észre, hogy még a nadrágom kicsit át is ázott.

Mit gondolhatnak most rólam? Őszintén. Legszívesebben elsüllyednék. :(


2011. nov. 28. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát az átázott nadrág az kicsit ciki, de amúgy meg betegek vagytok és kész, én nem gondolnék semmi rosszat
2011. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mindenki lehet rossz passzban, és Te most abban vagy. Ennyi. Ne tegyél minderre még egy lapáttal rá, és idegesíts magad azon, hogy ki mit gondol Rólad. (Az vesse Rád az utolsó követ, aki mindig mindent maximálisan elvégez, történjen bármi.)
2011. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mér szégyeled magad, mert nem volt makulátlan a lakás? A császár ment hozzátok, vagy az apósod testvére?
2011. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóval teljesen egyet értek! :)
2011. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy is a másodikkal! :)
2011. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom látogatóba mentek, és nem háznézőbe. Ne aggódj. Biztos nem azzal voltak elfoglalva, hogy mekkora rend van. Van olyan, amikor nem tipp-topp minden, biztos náluk is előfordult már.

A nadrágról meg annyit, hogy szerintem nem ültél le velük szembe nagy terpeszbe, tehát valószínüleg ők észre se vették.

Pihenj sokat, ne aggódj.

2011. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj én is meg voltam fézva a múlthéten, szaladt a lakás, én pizsomában, borzosan tespedtema tv előtt egész déelőtt, nagyon reméltem, hogy enm állít be semmilyen vendég.

Ne törődj vele.

2011. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, most már egy kicsit jobban érzem magam, csak kellemmetlen volt az egész.
2011. nov. 28. 10:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Kb én is így voltam, csak megfázás nélkül, nekem is megvolt, fájt a hasam, derekam, semmi sem volt jó.... Felvettem egy régi melegítőt, és a bolt előtt vettem észre, hogy elöl , pont ahol a bugyim van, ki volt szakadva... Na, a bevásárlókosarat magam előtt tartva közlekedtem, és reméltem, hogy nem legalább a gatyóm hátul nem lett foltos... Múltkor meg sütöttem-főztem, de el kellett mennem, így a mosatlan edényeket az asztalon és a mosogatóban púpozva hagytam, hogy majd ha megjövök, elmosogatok, de tényleg akkor már nem volt rá időm. Erre épphogy elintéztem a dolgomat, anyós telefonál, hogy itt állnak a ház előtt..... Rohantam haza, és amíg a kapuban voltak, addig én gyorsan berohantam, és a koszos edényeket az asztalról a spájzba hordtam be, volt kb 2 percem rá.... Szóval mással is esnek meg hasonló dolgok, ne aggódj!
2011. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én hozzám rendszerint a védőnő állít be amikor épp szanaszét vagyok azt utálom mikor ebéd után jön és még az asztalon vannak a tányérok a kaja és minden
2011. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!