Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt a volt...

Miért csinálhatja ezt a volt párom?

Figyelt kérdés
Van egy közös gyerekünk,de külön vagyunk.Neki van új barátnője,de mindig felbukkan,hogy kíván engem.Azt mondja szereti a nőt,kértem hogy jöjjön vissza hozzánk,de erről nem beszél,ha annyira szereti,akkor miért nem hagy engem?Mit csináljak?
2009. máj. 12. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valami oka biztosan van, hogy vissza-visszatér hozzád. Vagy nem stimmel valami az új kapcsolattal, vagy csak vágyik vissza az ismerős közegbe.

Semmiképpen ne hagyd magad kihasználni, állítsd válaszút elé. Kettős életet úgysem lehet sokáig élni.

Nekem a férjem volt felesége jött mindig valami hülye indokkal. Nem szexre vágyott, de így is baromi idegesítő volt, és egészen addig nem hagyta abba, amíg a férjem meg nem kérdezte tőle, hogy a mostani párja tud arról, hogy folyton hozzá jár segítséget kérni? Azóta nem láttuk...

2009. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy beengedd az életedbe, vagy az ágyadba. Ha már elhagyott benneteket, és más nője van, akkor hagyjon téged békén. Ha mást is akarna tőled, nem csak a szexet, akkor veled élne szerelemben.
2009. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél határozottabb.Az exed látja rajtad,hogy szórakozhat veled,ezért teszi ezt.De ez egy nőnek eléggé megalázó,hogy egy numerára jó lenne,de társnak nem.Zárd ki Őt az életedből,a kapcsolatotok korlátozódjon szigorúan csak a közös gyereketekkel kapcsolatos dolgokra.Én nem aláznám meg annyira magam,hogy én kérjem éljen velem ha Ő mást választott.Kérd ki magadnak az efféle ocsmány viselkedést,mondd meg neki mással szórakozzon,ne nézzen már valami olcsó kis lotyónak téged.Te meg próbáld elfelejteni,nem lehet egy komoly ember.Keress magadhoz való társat,aki méltó hozzád,és szeret elfogad a gyerekeddel együtt.
2009. máj. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne aláztasd meg magad, több tartást, aki szeret, az van veled, aki meg mást szeret, az békén hagy, olyan nincs hogy mindkettőtöket hülyit, meg nem lehet vele őszintén beszélni, aki sunnyog az hazudik. A gyereknek sincs megbízhatatlan appára zsüksége, eddig se foglalkozott vele, csak teher lenne és fájdalom, jobb egyedül mnit azzal ,aki nem segít, csak lelép, meg nem tudja eldönteni mit akar, rá nem lehet számitana, nem járnál jól, inkább ismerkedj másokkal, vannak, akik szeretnének gyereket, és a tiédet is elfogadnák, ha nagyon szeretnek el fogják fogadni. Úriemberekkel ismerkedj, gáláns lovagokkal ne egy ilyen szemét fráterrel, már bocsánat a kifejezésért.
2009. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a közös gyermeketek?
2009. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!