Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves voltál amikor...

Hány éves voltál amikor meghalt a nagymamád/nagypapád? (többi lent)

Figyelt kérdés
És ő hány éves volt,amikor meghalt?Öregségben halt meg?Mennyi ideig gyászoltad?
2011. nov. 22. 14:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
18.41-es vagyok. "vékzett" helyett végzettet akartam írni.
2011. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Apum szüleit nem ismertem. Születésem előtt haltak meg. Apum nagymamája akkor halt meg mikor fél éves voltam. Anyukám apukája akkor halt meg mikor egy éves voltam. Ő 90 éves volt akkor. Mamám akkor halt meg mikor én 2.os voltam. Olyan 8-9 éves. Ő vérszegénységben halt meg+ öregség. Egyedül mamámat ismertem, de már rá sem emlékszem olyan nagyon. Kezd halványulni... Még a mái napig is összeszorul a szívem, hogy nekem nincsenek nagyszüleim.
2011. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

apai nagyszüleimmel nem nagyon tartottam a kapcsolatot, lévén, hogy az őseim elég hamar elváltak.

a nagymama elég fiatalon meghalt, rákos volt szegény, én akkor voltam 5 éves, anyum bánja, h nem ismertem, mert apám családjából ő volt az egyetlen, akit érdemes lett volna.

a nagypapa rá 11 évre halt meg, akkor voltam 16 éves, nem hatott meg különösebben, alig ismertem, meg egyébként is elég piás volt az öreg.


az anyai nagyszüleim a világ legcsodálatosabb emberei voltak számomra. szinte ők neveltek fel, nekik köszönhetek rengeteg jó élményt a gyerekkoromból, tőlük kaptam a lakásomat, és megannyi jó dolgot, ami arra tanított, hogy az életben lehet boldogulni, csak kitartás, és szorgalom kell.

21 éves voltam, mikor elmentek. olyan hatalmas szeretet volt köztük, hogy 2 hónappal követték egymást.

először a papika, ő 80 éves volt, már nagyon rossz állapotban, le volt épülve szegény.

mamika 79 éves volt, őt tulajdonképpen az vitte el, hogy ápolta a papit, és amikor papika kórházba került a rossz állapota miatt, akkor annyira kiborult, h agyvérzést kapott, és május 28án meghalt... 2008ban.

2011. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A legcsodálatosabb Nagyi ment el leghamarabb, 11 éves voltam, ő 67. Utána Papa a másik oldalról, 20 éves voltam, 78. Majd 2006-ban halt meg Nagyapa 96 évesen - Nagyi férje, ekkor én már 28 éves voltam, végül tavaly, ugyanazon a napon, mint Papa, meghalt a másik nagymamám is 87 évesen. Így 32 évesen megszűntem unoka lenni :(

A legnagyobb fájdalom Nagyi elvesztése volt mind közül, mert fiatal volt, és ha másik kórházba került volna, állítólag meg lehetett volna menteni. A többiek szép kort megéltek.

2011. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

1981-ben, 16 évvel születésem előtt halt meg apu apja, veserákban. 51 éves volt.

2006-ban, 9. szülinapom előtt halt meg anyai nagyapám, a szívével volt valami gond. 72 éves volt.

Szinte dátumra pontosan 1 évvel később halt meg apai nagymamám, 2007-ben. Én majdnem 10 éves voltam, a mamám pedig 77.

Anyukám felöli nagymamám még szerencsére él, ő 71 éves. Nagyon sokat szenvedett régen, nagyon remélem, sokáig fog élni.

Nem tudom mennyi ideig gyászoltam a nagyszüleimet, de szerettem őket, és fáj, hogy elmentek, még most is szeretném, ha legalább 1 órára újra láthatnám őket, megölelhetném őket, váltanánk 1-2 szót, stb...:S

Azt is sajnálom, hogy apu apját nem tudtam megismerni.

2011. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

92-ben halt meg apai nagyapám, 72 éves volt, infarktus, 5 éves voltam.

93-ban anyai nagyanyám, 60 éves volt, nem emlékszem konkrétan miben, de nagyon sok baja volt, kórházban volt meg egyébként majdnem vak volt a cukra miatt, stb. 6 éves voltam.

2006-ban anyai nagyapám, 78 évesen, veseelégtelenségben, 19 voltam.

Apai nagyanyám még él, 92 éves.


Mellesleg közben még meghalt 94-ben az unokabátyám, öngyilkos lett 19 évesen, én 7 voltam.

Illetve 2002-ben édesapám máj- és veseelégtelenségben,51 évesen, én 15 voltam...

2011. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, ja először az unokabátyámat gyászoltam, nagyon ki voltam hónapokig, mert imádtam (7 évesen)...

Apukám halála után pedig nagyon durván depressziós lettem, kb. 3 év után jöttem rendbe.

2011. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám 70 évesen halt meg egyszer csak összeesett és meghalt... már 21 éves voltam de rettentően megszenvedtem, a nagyanyám egy év múlva mélyvénás trombózissal került kórházba, ami még önmagában nem lenne halálos, de feladta.A pap után vágyott szellemileg teljesen leépült pár hét alatt és egy nap nem ébredt fel. Ő is 70 volt, de ez már nem viselt meg annyira erre volt időnk felkészülni. Ez 2 héttel az esküvőm előtt volt. Az apai nagyszüleim még élnek 80 fölött járnak jól tartják magukat
2011. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!