Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most miért kell? Jogos?...

Ezt most miért kell? Jogos? Anyósbaj.

Figyelt kérdés

Anyósom azt mondja, hogy az összes háztartási gépem, konyhai eszközöm azért van, mert tőle elhoztuk, és hogy egy ilyen konyhában, amiben csak ennyi eszköz van, nem lehet rendesen dolgozni.

Egy olajsütőt hoztunk el és egy gyümölcscentrifugát. Mindkettőt a párom vette, még mikor otthon lakott, de anyósom nem használta. Most meg felhálntorgatja, hogy az az övé volt.

Egyébként - szerintem - jól felszerelt konyhám van: tűzhely, tálas mixer, kávéfőző, mikro, botmixer, kézi habverő, csomó evőeszköz, fakanál, merőkanál, kézi habverő...stb. Nektek milyen eszköz van még a konyhában? Mit kéne még beszereznem?


2011. nov. 18. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is veled van baja, és a konyha az ürügy.

Vagy elviseled a hülyeségét, vagy visszaadjátok neki az olajsütőt és a gyümölcscentrifugát, aztán kenje a hajára. A gond az, hogy utána valószínűleg majd kitalál valami mást.

A konyhád felszereltségével szerintem nincs semmi baj.

Nekem még nincs saját lakásom, de már gyűjtögetek rá, karácsonyra és szülinapra "stafírungba" valót szoktam kérni. Ami már van: 1 nagy teflon serpenyő, 1 palacsintasütő, étkészlet, késkészlet, különböző szedők, fakanalak, 3 részes pároló, római tál, vízforraló, kompótos készlet, egy rakat pohár, botmixer, jénai tál, digitális konyhamérleg. Műszaki dogokat nem nagyon akarok előre venni, a garancia miatt. Amit majd venni akarok, ha majd meglesz a saját lakás: mikró, teafőző, kávéfőző (bár én nem kávézok, de ha vendégek jönnek, meg tudjam őket kínálni), daráló, szendvicssütő, kenyérsütő, turmix. Most hirtelen ennyi jutott az eszembe, de egy háztartási boltban még biztos találnék egy csomó mindent.

2011. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Egyik kollégám nem jött ki az anyósával! Amikor ment bemutatkozni, az anyósa igyekezett szemétkedni vele, b@szogatta! Erre a srác közölte, hogy ő többet oda nem megy és ha tovább szívózik vele a mama, úgy nyakon vágja, hogy az anyja se ismer rá! Ezután ritkán találkoztak, de a mama soha többet nem beszélt vele szemét hangon, tudta, hogy merre, hány méter!
2011. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is a kedves mama kenje a hajára az olajsütőt, meg a gyümicentrifugát is! Add neki vissza, mondd meg neki, hogy boldog vagy azok nélkül is és h kapja be! Az anyósok általában mind köcsögök, az enyém is az! Kapják be!!!
2011. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekünk van itthon tűzhely, mosogatógép, daráló (kézi és elektromos is), gyümölcscentrifuga, kávéfőző, gyümölcsprés, szendvicssütő, gofrisütő, másik fajta szendvicssütő, kenyérsütő, mikró, habverő, botmixer, digitális mérleg, kb ennyi az elektromos cuccokból :) Fritőzünk pl nincs is, mert én nem nagyon szeretem a bő olajban sütött ételeket.
2012. febr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!