Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor engem lecsukhatnak?...

Most akkor engem lecsukhatnak? Vagy még lenne esélyem önvédelemre fogni?

Figyelt kérdés

szisztok


18 éves vagyok,érettségi előtt álló és lány.

Vidéki vagyok,vidéki suliba járok,ez az egyetlen.Nincs másik,ez is messze van nekem.

Az iskola tanulóinak jelentős része cigány.

Én nem vagyok az.Szemüveges vagyok,vékonyabb,olyan nyominak tutilálható.Gazdag sem vagyok.Viszont elég okos vagyok,mivel ráértem olvasni és tanulni,nem nagyon volt sok barátom és még nem is ittam eddig.Legalább nem pusztítottam az agyam ez csak azért mondom mert sokan füvesek és szinte mindenki nyomul a késelős diszkóban...

Na hát a szitu az,hogy én vagyok a suli nyomija,akinek állandón beszólogatnak,bántanak,cikiznek,vernek,meglopnak.

Egy darab tollal és papírral járok már suliba,mert tudom,ha beviszek valamit akkor azt úgyis tönkre fogják vágni.Általában tűrtem,mert nekem aztán nincs kinek szólnom.Egy öcsém(7) van és anyukánkkal élünk.

Szóval gyakran voltam verve,megalázva.

De most úgymond betelt a pohár az utolsó esettel és elszakadt a cérna.

Mentem haza,utánam jött egy ***** cigány(osztálytársam) és végig baszogatott aztán hátulról akkora taslit kaptam,hogy lerepült a szemüvegem és persze mivel kibillentem az egyensúlyomból rá is léptem.A szemüvegem drága volt és nem fogok egyhamar megint egy ennyire jót kapni,nélküle rosszul látok =(

Szóval hát,nem tudtam hogy van bennem ennyi nem is tudom mi,de neki estem a srácnak egy kővel vertem a testét féltem a fejét,hogy bele ne dögöljön aztán végül eltörtem a karját és kivertem 2 fogát.Tudom,megérdemlem ha elcsuknak meg ilyenek.De akkor is.Nagyon tele volt a tököm.Én megfenyegettem,ha fel mert jelenteni és mer bántani engem vagy a családomat még valaki én megkínzom és kinyírom az egész fajtáját.Ezt csak azért tettem,mert félek.Tegyek valamit,vagy csak lépjek túl ezen?Jövőre,ha minden igaz egyetemre megyek/nék.


2011. nov. 16. 14:02
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Hahaha, becsicskult a cigány :D
2012. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Hát..be.:D

Túl vagyok a a féléven és senki hozzám se szólt az esett óta.

2012. jan. 16. 13:41
 33/33 anonim válasza:

Nagyon helyes! Én is voltam ilyen szituációba annak idején és ott többen jöttek rám, én sajnos megfutamodtam bevallom. Le a kalappal te ennyire oda tetted magad lány létedre meg pláne!

Ha ismernélek és barátok lennénk biztos büszke lennék rád! :)

Meg tudom érteni a szemüveget is, nekem is majdnem összetörték mivel jó magam is az vagyok. Nem tisztelnek ezek semmit sem az a gond...

2012. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!