Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor engem lecsukhatnak?...

Most akkor engem lecsukhatnak? Vagy még lenne esélyem önvédelemre fogni?

Figyelt kérdés

szisztok


18 éves vagyok,érettségi előtt álló és lány.

Vidéki vagyok,vidéki suliba járok,ez az egyetlen.Nincs másik,ez is messze van nekem.

Az iskola tanulóinak jelentős része cigány.

Én nem vagyok az.Szemüveges vagyok,vékonyabb,olyan nyominak tutilálható.Gazdag sem vagyok.Viszont elég okos vagyok,mivel ráértem olvasni és tanulni,nem nagyon volt sok barátom és még nem is ittam eddig.Legalább nem pusztítottam az agyam ez csak azért mondom mert sokan füvesek és szinte mindenki nyomul a késelős diszkóban...

Na hát a szitu az,hogy én vagyok a suli nyomija,akinek állandón beszólogatnak,bántanak,cikiznek,vernek,meglopnak.

Egy darab tollal és papírral járok már suliba,mert tudom,ha beviszek valamit akkor azt úgyis tönkre fogják vágni.Általában tűrtem,mert nekem aztán nincs kinek szólnom.Egy öcsém(7) van és anyukánkkal élünk.

Szóval gyakran voltam verve,megalázva.

De most úgymond betelt a pohár az utolsó esettel és elszakadt a cérna.

Mentem haza,utánam jött egy ***** cigány(osztálytársam) és végig baszogatott aztán hátulról akkora taslit kaptam,hogy lerepült a szemüvegem és persze mivel kibillentem az egyensúlyomból rá is léptem.A szemüvegem drága volt és nem fogok egyhamar megint egy ennyire jót kapni,nélküle rosszul látok =(

Szóval hát,nem tudtam hogy van bennem ennyi nem is tudom mi,de neki estem a srácnak egy kővel vertem a testét féltem a fejét,hogy bele ne dögöljön aztán végül eltörtem a karját és kivertem 2 fogát.Tudom,megérdemlem ha elcsuknak meg ilyenek.De akkor is.Nagyon tele volt a tököm.Én megfenyegettem,ha fel mert jelenteni és mer bántani engem vagy a családomat még valaki én megkínzom és kinyírom az egész fajtáját.Ezt csak azért tettem,mert félek.Tegyek valamit,vagy csak lépjek túl ezen?Jövőre,ha minden igaz egyetemre megyek/nék.


2011. nov. 16. 14:02
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Ez mind Hétfőn történt.Azóta csend.Bejött ma suliba és kussolt.Vagy tervez valamit vagy tényleg fél tőlem.

Számítsak bosszúra?

2011. nov. 16. 14:04
 2/33 anonim ***** válasza:
80%
az kemény. Szerintem jól tetted, hogy megvétted magad. Az igazság az, hogy talán nem is a törvénytől kell félned ezek után, hanem tőlük. A gond az, hogy én elhiszem, hogy indulatból tetted, de ha valami csoda folytán nem fognak nála találni semmit, akkor szerintem nem foghatod önvédelemre, mivel nem volt nála semmi, amivel a testi épségedet veszélyeztette volna. Így még ő fogja rasszizmusra fogni. Ha szerencséd van, látta valaki az esetet, aki melléd áll, vagy ha volt esetleg nála kés, mondhatod, hogy megfenyegetett és önvédelem volt. Én drukkolok. Majd írd meg mi volt!
2011. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 bánomisén ***** válasza:

Nem csodálom, hogy elszakadt nálad a cérna, nálam már hamarabb elszakadt volna.

Ezért nem fognak lecsukni, ne aggódj, szerintem jót tett a gyereknek, hogy egy kicsit elláttad a baját. Akik ilyenek, azokkal sajnos csak így lehet bánni, nem értenek semmi másból.

Van barátod, barátnőd a suliban? Nem gondolom, hogy a gyerek bosszút forralna, főleg, hogy most lapít, de mégis jobb lenne, ha egy ideig nem egyedül mászkálnál suliba és onnan haza, csak a biztonság kedvéért.

2011. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell félni attól h letartóztatnak. Te elmondod mi történt, hogy mindig bántanak. És h önvédelemből csináltad,rettegésben éltél mindig. Neked lett volna jogod feljelenteni őket eddig, de te tűrted. Neki kell félni nem neked. Hülye is átlát ezen ha így elmondod.
2011. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Lecsukni nem fognak, szerintem nem fog feljelenteni, inkább tényleg ne menj egyedül a suliba. Vagy ha történne valami, akkor te jelentsd fel őt. Én is drukkolok neked, jól tetted hogy megvédted magad!
2011. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj meg először is.

Másodszor jól tetted, hogy megvéted magad.


Nem fog sem feljelenteni, sem eljárni a szája. Elég ciki neki, hogy egy lány megverte. Éld az életed tovább és ne tűrd el továbbra sem a megaláztatást. Légy résen de csak mértékkel.


Keress barátokat. A fősulin meg már úgy is másként lesznek a dolgok.

2011. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ja és mindig legyen nálad egy kemény tárgy. Ha nem is kő egy nehezebb kulcscsomó is megteszi.
2011. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Hát a srác barna bőrén is bőven látszanak az ütés nyomok az arcán(de csak ököllel vertem ott).Nekem semmim sincs,csak egy eltört szemüvegem és most mehetek egy nagyobb városba újért:( -4.5-ösek a szemeim..eh.

Hát nem tudom,úgy érzem az egész suli kussban van amikor meglát.Most,hogy nem vagyok szemüveges keményebben nézek ki:D...de ettől függetlenül nem látom őket szinte.

Már KÉT EGÉSZ NAPJA senki egy rossz szót nem szólt hozzám.SŐT öcsém,aki csak 7 éves is piszkálva volt tegnapIG. Meg is mondta otthon nekem,hogy képzeljem senki nem piszkálta,de csodálkozik hogy közelébe sem mentek! :) Szinte büszke vagyok magamra.

Hát,abban bízom ha esetleg valahol felmerül a tanárok szerintem mind kiállnának mellettem.Ők látják,de tehetetlenek.

csak a tesi tanárom tudja,hogy én voltam.Mert látta a szétvert csontokat a kezemen(gondolom akkor sérültek amikor ököllel ütöttem) és látta a szétvert osztálytársam és rákérdezett,neki elmeséltem,mert éreztem valakinek el kell.Ő megadta a számát,felhívhatom,ha bajom van és ő 7 házzal lakik csak arrébb,ők sem cigányok viszont sok fiú testvér van ott.

Nincsenek barátaim,mert senki nem állt ki soha mellettem.Senki nem mert,mert ugyanez lett volna a sorsa.De remélem,ha minden nyomtalanul elmúlik,öcsém már jobb helyzetben lesz.

2011. nov. 16. 14:45
 9/33 A kérdező kommentje:

Gondolom a srác a saját rajának elmondta,mi volt.Nem tudom,hogy mit mesélt kire fogta.De ők is leszálltak rólam és az ő öcséik az enyémről.

Nem hordok magamnál semmit,mert ha elővenném verekedés közben,akkor sosem számítottam arra,hogy lehetek fölényben is és attól tartottam hogy kiveszik a kezemből és azzal folytatják tovább.Mondjuk soha nem fordult elő hogy egy valaki piszkált,mindig csak rajostól jönnek.

Nincs lelkifurdalásom,csak tartok a következményektől és az sem tetszik,hogy karácsony előtt kell anyumnak új szemüveget vennie.Aminek muszáj jónak és kényelmesnek lennie,mert mindig viselnem kell :(

2011. nov. 16. 14:49
 10/33 anonim ***** válasza:
Nem fog feljelenteni ne izgulj, biztos van már más is a füle mögött. De azért szép országban élünk, hogy egy értelmes, visszahúzódó lányból ki kell jöjjön a vadállat, különben halálra szekálják ezek a töltelékek.
2011. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!