Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor engem lecsukhatnak?...

Most akkor engem lecsukhatnak? Vagy még lenne esélyem önvédelemre fogni?

Figyelt kérdés

szisztok


18 éves vagyok,érettségi előtt álló és lány.

Vidéki vagyok,vidéki suliba járok,ez az egyetlen.Nincs másik,ez is messze van nekem.

Az iskola tanulóinak jelentős része cigány.

Én nem vagyok az.Szemüveges vagyok,vékonyabb,olyan nyominak tutilálható.Gazdag sem vagyok.Viszont elég okos vagyok,mivel ráértem olvasni és tanulni,nem nagyon volt sok barátom és még nem is ittam eddig.Legalább nem pusztítottam az agyam ez csak azért mondom mert sokan füvesek és szinte mindenki nyomul a késelős diszkóban...

Na hát a szitu az,hogy én vagyok a suli nyomija,akinek állandón beszólogatnak,bántanak,cikiznek,vernek,meglopnak.

Egy darab tollal és papírral járok már suliba,mert tudom,ha beviszek valamit akkor azt úgyis tönkre fogják vágni.Általában tűrtem,mert nekem aztán nincs kinek szólnom.Egy öcsém(7) van és anyukánkkal élünk.

Szóval gyakran voltam verve,megalázva.

De most úgymond betelt a pohár az utolsó esettel és elszakadt a cérna.

Mentem haza,utánam jött egy ***** cigány(osztálytársam) és végig baszogatott aztán hátulról akkora taslit kaptam,hogy lerepült a szemüvegem és persze mivel kibillentem az egyensúlyomból rá is léptem.A szemüvegem drága volt és nem fogok egyhamar megint egy ennyire jót kapni,nélküle rosszul látok =(

Szóval hát,nem tudtam hogy van bennem ennyi nem is tudom mi,de neki estem a srácnak egy kővel vertem a testét féltem a fejét,hogy bele ne dögöljön aztán végül eltörtem a karját és kivertem 2 fogát.Tudom,megérdemlem ha elcsuknak meg ilyenek.De akkor is.Nagyon tele volt a tököm.Én megfenyegettem,ha fel mert jelenteni és mer bántani engem vagy a családomat még valaki én megkínzom és kinyírom az egész fajtáját.Ezt csak azért tettem,mert félek.Tegyek valamit,vagy csak lépjek túl ezen?Jövőre,ha minden igaz egyetemre megyek/nék.


2011. nov. 16. 14:02
1 2 3 4
 11/33 bánomisén ***** válasza:

Lehet, hogy ha már hamarabb ellátod a baját, akkor hamarabb normalizálódik a helyzet. Mindenesetre jó, hogy megtetted, de azért legyél óvatos.

A szemüveget én is sajnálom, nem olcsó dolog manapság, de ha téged is, meg az öcsédet is békén hagyják ezen az áron, akkor mégis megérte.

Már csak pár hónap van hátra a suliból, aztán a főiskolán már nem lesznek ilyen gondjaid.

2011. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

BME-re jelentkeztem :)

Lehet az lesz,hogy felviszem öcsémet is magammal.Inkább elviszem suliba és hazahozom utána,mint hogy ott hagyjam:(

Ő is nagyon nyugodt srác.


Hát,igen már én is gondoltam rá.

De tényleg nagyon vézna vagyok,nem is látok jól szemüvegben sem túl jól.Meg ha elkezdek verekedni le kell venni és akkor nem mernék semmit sem csinálni,mert minden el van mosódva.Szóval gondolom megérted,azt hogy én nem mertem a boxoló cigányok ellen lépni.

Nem mondom álltam én bosszút sokszor,csak soha nem tudták ki volt.De nyíltan inkább nem,mert mindig fájt utána még sokáig.

Kár,hogy nekem sem bátyám sem apum nincs.

2011. nov. 16. 14:57
 13/33 A kérdező kommentje:
Úgy látom a többség modnja,hogy ebből nem lesz rendőrség:)Ennek örülök.
2011. nov. 16. 14:59
 14/33 bánomisén ***** válasza:
Ebből bizony nem lesz rendőrség. Gondolod, hogy egy gyerek, akinek már valószínűleg sok van a rovásán, lohol a rendőrségre? Jobban fél ő a rendőröktől annál! No meg épp azzal loholna a rendőrségre, hogy egy lány megverte? Körberöhögné az egész bandája :-D
2011. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Hát ha "csak" megvertem volna,de azért a gipszelt kar és két fog hiánya már elég nagy sérülésnem számít nem?
2011. nov. 16. 15:33
 16/33 bánomisén ***** válasza:
Annál inkább! Most gondolj bele, évek óta te vagy az, akit bántanak, cikiznek, meglopnak, te vagy az ügyeletes balek a suliban. Gondolod, hogy egy ilyen s*ggdugasz (bocsánat) "vagánygyerek" azzal fog dicsekedni, hogy éppen ez a lány látta el ilyen alaposan a baját? Ennek ez olyan ciki, hogy el sem tudod képzelni! :-D
2011. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Szomorú azért,hogy csak ezt lehet tenni ellenük. Nem igaz,hogy ide fajult minden. Folyton védik a cigányokat azok akiknek ezt nem kell átélniük mint neked...

Sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy. Remélem minél hamarabb jobb sorsod lesz. Én is átéltem hasonlókat. Állandóan megaláztak,bár nem cigányok és azért meg nem vertek,de éppen elég volt az is nekem,hogy lelkileg sohasem tudom talán kiheverni és nekik sem megbocsátani a dolgokat amik hosszú éveken át mentek. A te sorsod még lehet jobb. Tanulj sokat ,járj egyetemre. Nekik meg úgyis csak a segélyek maradnak...

2011. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Heh,ügyeletes balek..:D ez nagyon jó.

Hát,akkor köszönöm a sok helyeslést.Most nyugodtan fogok aludni:)

2011. nov. 16. 15:44
 19/33 anonim ***** válasza:

Én nem tudom. Elég merész sztorinak hangzik.

Én félnék kicsit bevallom, nem azért, hogy ijesztgesselek. Nem is annyira a rendőröktől, azt ő nem fogja hívni, legfeljebb a haverjait és megkaphatod. Helyedben lehet én mennék a rendőrségre elmondani, hogy ez történt, arra az esetre, hogy be legyen jelentve, és ha valami történik veled tudják kit keressenek. És tudják a sztorit, hogy te védted meg magad. Ha magadtól elsőre támadnál, nem mennél hozzájuk ők is tudják.

2011. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Egész környékem tudja,hogy én voltam.Szomszédok,pár iskolatárs,a tesi tanár.Ha velem történik valami,őket fogják elsőnek keresni.De az már nem hiszem hogy rajtam segítene,Anyum is félt és magát meg öcsémet is.

Most gondolkodunk a pestre felköltözéssel kapcsolatban.csak hát a házunk nem ér túl sokat.

De ha kapna munkát,akkor mehetnénk egy kis albiba.

2011. nov. 16. 16:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!