Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a vékonyakra bukik...

Miért a vékonyakra bukik mindenki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 19:33
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
46%
18:04: ez egy sarkított példa volt, nem a kg számít, amikor el akarjuk dönteni, hogy valaki sovány/túlsúlyos-e vagy nem. Egyébként meg senkinek sem KELL nagy feneket növesztenie, felőlem beszélhettek lekezelően a nem sovány emberekről, ha ti ettől jobban érzitek magatokat. Legyetek boldogak soványan, én meg boldog vagyok "hájasan", ennyi.
2011. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Nem vagy hájas, nem ezt írtam, mindegy sztem felesleges ezen vitázni. Mindenki úgy szép ahogy van, ennyi.
2011. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

20:28

Én is éreztem, hogy sarkított példa, de szúrta a szememet, hogy egy sovány lányra azt mondod, hogy hája van. Ilyen megjegyzések után ne csodálkozzunk, ha egyre többen lesznek anorexiások.

2011. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Nem ettől lesznek anorexiások, hanem attól, hogy mindenhol azt sulykolják, hogy a sovány a szép, mint ahogy ti is teszitek. Semmi baj nincs azzal, ha van valakin pár fölös kiló, csak mivel még a csapból is az folyik, hogy az gáz, hogy várhatnánk el, hogy a nők(/férfiak) képesek legyenek elfogadni magukat úgy, ahogy vannak? Nem mindenki olyan szerencsés, hogy olvadjanak le róla a kilók, vannak akik pl alkatilag kövérkések és soha nem lesznek soványak. Több ilyen barátnőm/ismerősöm is van, akik rendszeresen sportolnak, keveset esznek, és mégsem tudnak lefogyni egy bizonyos szint alá, egyszerűen ott van rajtuk az a fölösleg és nem tűnik el. Én bevallom nem ilyen vagyok, minden további nélkül lehetnék vékony (na nem nagyon karcsú, csak vékony), és lehet, hogy az olyanok vannak többen, mint én, de azért nem minden fekete és fehér. :)
2011. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Én egyszer sem említettem, hogy szerintem a sovány a szép. Olvass vissza.
2011. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!