Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a vékonyakra bukik...

Miért a vékonyakra bukik mindenki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 19:33
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
71%

ez a kérdés egy idióta általánosítás. nem minden férfi a vékony nőket szereti, úgy, ahogy nem minden nőnek a kopasz kigyúrt rosszfiúk jönnek be.


példának itt vagyok én...világ életemben kövér voltam (és az is maradok) mégsem szenvedtem soha pasi hiányban. sőt, 7 éve házasságban élek, a világ legjobb pasijával. akkor miről is beszélünk?? 27/nő

2011. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó előtti, teljesen jól leírta a dolgokat, persze le lett pontozva. Aki lepontozta szeretném megtudni hogy miért? Mibe nem volt igaza? Vagy tényleg szexi ha egy kövérebb nő belepréseli magát egy cicanaciba? Úgy látom a lepontozó nemcsak hájas, irigy de végtelenül buta is. Éljenek a csinos csajok! Tényleg nem sírni kéne, meg szidni a csinosakat, hanem mozogni meg diétázni.

Istenem. -.-

2011. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
0%
utolsó előtti vagyok. miért lettem lepontozva?? azért, mert kövéren is kellek a férfiaknak?? vagy mert azt merészeltem írni, hogy NEM minden férfi ideálja a vékony nő?? ez tény...
2011. nov. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%

Én lepontoztam a 11:07-et, de nem azért, mert nem értek vele egyet, hanem mert ordenáré a stílusa.

Egyrészt 5-10 kiló fölösleggel még nem "hájbálna" az ember, másrészt pedig azért, mert attól, mert valakin van fölösleg még tudhat öltözködni. Rajtam pl kb 10-15kg plusz van a "normális" súlyhoz képest, és tény, hogy nem veszek fel cicanacit, de szűkebb farmert és testhezálló felsőt igen, a "hájam" köszöni szépen sehol se buggyan ki, mert tudok megfelelő méretű és fazonú ruhákat választani, a melltartóm nem vág be, hasonló okból, kövérnek sem látszom, csak kerek a fenekem és a csípőm és nagy a mellem, de a hasam pl lapos, tudom, mit kell felvennem, hogy kiemeljem amit ki kell és elrejtsem amit el kell és nem fogok fogyózni, mert szeretek enni és nem érzem magam rosszul a bőrömben. :) Addig meg pláne nem, amíg a férfiak megfordulnak utánam az utcán, a nádszálvékony barátnőim meg irigykednek az alakomra. És attól, hogy valaki vékony még nem jelenti, hogy feszes, tény és való hogy én sem vagyok mindenhol feszes és gyönyörű, de pl van egy barátnőm, akinek konkrétan lötyög a háj a hasán, pedig nagyon vékony. Van ilyen is. :) Az pedig szerintem irreális elvárás, hogy valaki iskola ÉS munka ÉS háztartás után meg eljárjon futkosni is, mert pár pasinak bántja a szemét hogy van rajtam pár kiló fölösleg. Persze ha valakinek igénye van rá, hogy figyelje a kalóriákat és minden nap sportoljon, akkor tegye, de rám ne nézzen már senki ferde szemmel, amiért én nem.

2011. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Ja és nehogy azt higgye bárki is, hogy öntelt és beképzelt vagyok, mert ez nem így van, tisztában vagyok vele, hogy vannak hibáim, pl vastag a vádlim, ezért nem mutogatom, ennyi, és hiába lenne jó nyáron forrónacit felvenni, nem fogok. De nem irigylem a nálam soványabb lányokat, mert én jól érzem magam úgy, ahogy vagyok, és ez meg is látszik rajtam. Szerintem egyrészt a tulsúly nem kilókban mérhető, másrészt pedig tényleg nagyon eltorzult, hogy mit hívunk kövérnek/hájasnak stb. Szerintem a 10 kiló plusz még nem kövér, és lehet valaki 30 kiló vasággyal a 180 centihez, ha hajtogatni lehet rajta a hájat..
2011. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

"...lehet valaki 30 kiló vasággyal a 180 centihez, ha hajtogatni lehet rajta a hájat.."

Ezt te magad sem hiszed el, csak magadat akarod védeni. Egy sovány lányon NEM lehet hajtogatni a hájat.

Vagy ha tényleg elhiszed, akkor mutass képet egy ilyen lányról.

2011. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Konkrétan most itt egyáltalán nem a gebe, szottyadt lányokról van szó, hanem a csinos feszes bőrűekről de mindegy.
2011. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
És én meg nem fogok irigykedni egyetlen nőre sem, akin plussz 10-15 felesleg van csakmert megfordulnak utána a pasik. Azért nem fogok elhízni mert valakinek a nagy segg vagy nagy fenék jön be. Ennyi.
2011. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Na ezt jól megírtam szóval nagy segg vagy nagy mellet akartam.
2011. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Ha valakinek nincs igénye formásan vékonynak lenni hát akkor ne legyen az.

Mindenkinek a saját dolga/ügye, hogy megelégszik-e azzal ami vagy többre vágyik.

2011. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!