Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a vékonyakra bukik...

Miért a vékonyakra bukik mindenki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 19:33
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
71%

Nem a véknyakra, hanem az átlagos testalkatra buknak. Persze biztos van olyan férfi, aki a húsosabbra bukik én nem tudom ilyet nem ismerek. De akárki akármit mond csak ez a legszebb testforma és szerintem általában a pasik erre buknak:(most hirtelen ez a nő jutott eszembe)

[link]

2011. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
84%

az én ideálom ;) 37 f :


kepfeltoltes.hu/view/111114/V63_SOLVE-SUNDSBO_06_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2011. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként nem ezen kéne gondolkodni, hanem tenni kéne a csinos alakért ha mást nem mozogni.

Sok kövér nő(most nem feltétlenül rád gonolok kérdező), szidja a tényleg csinos nőket és olyan jelzőkkel illetik őket hogy "gebe" és társai közben csak irigyek, akárki akármit mond. Mert azt mondják "rajtunk van mit fogni". Ja a hájt. Nagyon sok csinos nőnek van jó melle, feneke. De mivel ők csinosak, egyesek szemében már egyből gebék.

2011. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok vékony testalkatú, van rajtam mit fogni. Párom így imád, és elnézve a volt barátnőit (2 leányzó) még én vagyok a legvékonyabb.
2011. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
96%

"Szerintem vékonyakat főleg akkor keres egy férfi, ha "csak szex" kapcsolatot akar."


Szerinted hány vékony nő él komoly kapcsolatban, házasságban?

Jó nagy hülyeséget írtál.


Kedves kérdező, nem mindenki a vékonyakra bukik, vannak férfiak, akik kifejezetten a moletteket szeretik. Ez olyan, mint hogy valakinek a barnák, másnak meg a szőke hajúak tetszenek.

2011. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom most a dagadtak lepontoztak. Mindenkinek van véleménye, pontozhattok de ez az igazság.
2011. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
88%

"Párkapcsolatnál már a személyiség is számít."

Miért gondolod, hogy ha minél kövérebb valaki annál több a személyisége?

2011. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
76%
21:49: Egyáltalán nem ezt mondta, csak nektek jól esik kiforgatni a szavait és lovagolni rajta. Csak annyit írt, hogy ha az ember párkapcsolatot keres, akkor az illető személyisége többet nyom a latban, mint az, hogy hány fölösleges vagy hiányzó kilója van.
2011. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a kérdező a jó alakú ( nem az anorexiás kategória) nőkre gondol.

Nos mindenképpen szebb látványt nyújtanak. Én is voltam irigy és kis puffadék. De tettem ellene. 160cm vagyok és 50 kiló. De várj most mondom a frankót! Lehet fogni rajtam mellett és feneket. Ez utóbbinak 80%-a izom.


És még egy ok, hogy miért szeretik a férfiak a formás nőket: mert marha kevesen vannak manapság.

2011. nov. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg olyan sok funkcionális analfabéta van, akik képtelenek értelmezni, amit írtam.


A kérdező nem adott meg egyéb adatot, így találgattam.

Valószínűleg a kérdező nem vékony, vagy nem látja magát annak. A legnagyobb "húspiac", ahol összemérheti magát más nőkkel, azok a szórakozóhelyek. Feltételezem, hogy a diszkókba nem feleséget keresni mennek a férfiak. (Bár nem kizárt, hogy itt találja meg a párját.) Inkább csak szexet akarnak. Aki csak szexet akar, annak csak a külső számít ebben az esetben. És mivel a vékony lányok esztétikailag szebbek, mint a nem vékonyak vagy formátlanok, ők kelnek el előbb.


Basszus, sehol nem írtam, hogy aki sovány, az nem lehet komoly kapcsolatban vagy házasságban, nem tudom, ezt hogy a francba sikerült beleálmodni a kommentembe.

24/L

2011. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!