Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a vékonyakra bukik...

Miért a vékonyakra bukik mindenki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 19:33
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:
32%

Áhh badarság!


Lehet hogy csak olyanokkal akadtál eddig össze akik a vékonyakat szeretik, vagy csak nem merik bevallani még maguknak sem hogy igenis szebb a telt idomú nő.

Most nem azt mondom hogy méteres segge legyen, de azért legyen azon a nőn mit fogni!


De ez csak az én privát véleményem.

2011. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
32%

Az én párom kimondottan telteket kedveli. :)

23N

2011. nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
60%
Mert a vékony nők a szépek. Akin lötyög a háj az nem szép és ráadásul még csak nem is egészséges. Nem annyira fürge, nem lehet felemelni...stb.stb. Sok gond van vele.
2011. nov. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
64%

Sokan mondják, hogy "telt vagyok, de így kedvel a párom" hát állítom, hogy csak intelligens a férfi és van annyi esze, hogy nem mondja azt, hogy "foggyjá má le vazze!!". Én se mondanám...


egyszerűen csak magunkat kellene észrevenni. Hány ezer ilyen nő mondja bezzegh fogyás után, hogy "Jé! A párom sokkal jobban gerjed rám most!"


Na vajon miért?!

2011. nov. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
69%

És van aki megelégszik azzal ha azt mondja neki a párja, hogy jó vagy így is? Nekem is mondta, de én láttam magam a tükörben. Engem az nem vigasztalt.

Azt is látta a párom, hogy mennyit szenvedek, milyen nehéz elérni azt amit akarok ( pedig még 10 kiló pluszom se volt) és mondogatta hagyjam abba.

Aztán mikor elértem álmaim alakját egyből átfordult a kocka. Örült, hogy megcsináltam és sokkal szebbnek és vonzóbbnak tartott/tart.

2011. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
42%
Őszintén, kinek kéne egy hájas tehén???
2011. nov. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
88%

A férjemnek a telt nők tetszenek,én átlagos vagyok,de soha nem mondta még,hogy hizzak meg,mert nem tetszem neki.

Egyébként én is a vékony nőket tartom szépnek,nincs abban semmi furcsa,hogy sokan buknak rájuk.

2011. nov. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
91%

Én spec nem a végonyakra bukom. Számomra az arány a lényeg. Nem baj, ha van hurka, de ha már a hasával egybeolvad a melle az gáz. Legyen azért csípője a csajnak, és ne legyen olyan mint egy oszlop.

Nem tudom a véleményem leszbikusként mennyire fontos...

2011. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
83%

van egy ismerősöm, neki elég vékony csaja van, amolyan álomcsaj, de a srác álladóan eteti mondván "egyél drágám mééég nyugodtan, szeretem ha kicsit husi vagy" :D

a csaj totál kivan mert tényleg nagyon szép alakja volt, de a párja mellett kicsit elhízott mert az szereti a kicsit husikat

másik haveromnak szintén eddig csak dagibb barátnői voltak, nem értem evvel mi a probléma

szép lenne ha mindenkinek ugyanaz jönne be :D

2011. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
59%

Max a többség.

És mert egy vékony lány általában feszes. Egy nagyobb darab általában nem. És annál undorítóbb látványt keveset tudok, mint amikor szexinek érzi magát a maca, belepréseli magát a szuper kis rucikba, a nardág felett kibuggyan a hája, a felsője felugrik, mert nem bírja a strapát, látni, hogy a melltartója hurkát vág bele... na ez ocsmány, a legtöbb srácnak/férfinak ettől okádhatnékja támad, nem kangörcse. Pedig ehhez a látványhoz elég plusz 5-10 kiló felesleg.

Persze van 1-2 nagyobb darab csaj, aki feszes, látszik az alakja, az még szexi is, és akad kérője.

De ez az irigykedés számalmas, és mindig a hájbálnák szokták ezt csinálni. Nem sírni kell, meg szapulni azt aki szerencsésebb, vagy jobb nálad, hanem arra törekedni, hogy te is az legyél, nem megenni még egy tábla csokit bánatodban, hanem felemelni a löttyedt segged és kocogni egy órát.

Manapság egy feszes, csinos csaj inkább jutattja eszembe az egészségest, mint egy elhízott alak, aki az őskorban népszerű volt, de errefelé azért már nem jellemző, hogy több havi tartalék kell a testeden az életbenmaradáshoz. XD

2011. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!