Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy eltörtem az órámat?

Figyelt kérdés
Szombaton kaptam egy új led kijelzős karórát.Mondták, hogy könnyen eltörik a kijelzője, de nem hittem, hogy ennyire. Szóval úgy volt hogy suliban órán megnéztem mennyi az idő, és leszakadt az a kapcsoló valami (bocs ha kicsit hülyén hangzik nem tudom mi a neve:) ) , próbáltam visszatenni, de nem sikerült és véletlenül nekicsaptam a kezem a padnak. Megnéztem mi baja lett és most keresztbe egy nagy törés van az üvegen. Elég idegesek, ha eltörök valamit, de ezt 2 napja kaptam. Hogyan mondjam el nekik? Várjak még vele?
2011. nov. 14. 14:26
 1/10 LadyLee ***** válasza:
63%

Szerintem sunnyogd el, ameddig csak tudod.


Majd ha kiderül, akkor nagyon bűnbánóan kérj bocsánatot.

2011. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antimod ***** válasza:
92%

A te órád, neked rossz. Majd kapsz egy olyan megjegyzést, hogy neked nem érdemes venni semmit, mert csak tönkreteszed.

Az vesse rád az első követ, aki még semmit sem tört el véletlenül.

2011. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha ket napos volt az ora, ahelyett hogy probaltad volna visszarakni azt az izet, vissza kellett volna vinni az uzletbe, meg garancia alatt kell hogy legyen. Persze, igy mar nem. Nem akkor, mikor az uveg is el van torve. Gyujtss ossze egy kis penzt, vidd el megcsinaltatni. Vagy ahogy en csinaltam azelott. Kerd meg nagyit vagy mas rokont, hogy segitsenek ki.
2011. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.válaszoló: igaz, ezt én is tudom, engem nem zavar, mert úgyanúgy működik, de nekik már nagyobb baj.

3.válaszoló: kérdeztük h van-e rá garancia, aztmondta az árus, hogy nincs.

----------------------

Amúgy már tegnap is kiesett a helyéről, és csak apám tudta visszarakni, ezért is féltem, hogy hogy vigyem oda neki, de szerencsére már sikerült visszatenni, rájöttem , hogy kell. Inkább nem mondom el nekik, mert abból is csak a baj lesz, őket nem érdekli, hogy nekem igy is jó, mert ugye pár napja vettük és egyből jönnek, hogy nem tudok vigyázni a cuccaimra.Próbálom rejtegetni, ameddig tudom, tesómnak se mondom el, mert ő is ezzel jönne.

Kösz a válaszokat!

2011. nov. 14. 14:48
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Mondd meg nekik bátran. Ez segíti a bizalmi kapcsolatotokat hosszútávon.

Ne várj jókedvet tőle, de azt pedig kibirod és ezen is túllesztek.

2011. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem emrek semmit iylesmit elmondani a szüleimnek mert mindig letolnak a francba. Inkább sunnyogok minthogy a hülyeségeiket kelljen hallgatni.
2011. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy elmondjam-e nekik. Ha elmondom az a baj, ha nem akkor meg az
2011. nov. 14. 16:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szegény óra:(
2011. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen esetem nagyapám szegény elvitte a balhét.. Azt mondta, hogy ő volt.
2011. nov. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Illetve hát nem is volt balhé, rá senki nem haragudott, de velem biztos kiabáltak volna, meg hallgathattam volna hetekig,hogy milyen hülye vagyok.
2011. nov. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!