Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom tesz tönkre?

A családom tesz tönkre?

Figyelt kérdés

Jó ideje egyre rosszabbul vagyok, a nap minden percében ágyba tudnék bújni, folyton bágyadtnak, elesettnek érzem magam, agyilag sem vagyok már a topon és alig járok a lábaimon. Előjött egy reflux, egy szívritmus zavar is és kórosan alultáplált lettem, pedig eszem. Most pl egy gyulladás jelent meg az állkapcsom bal szélén és fájdalom nélkül alig tudom kinyitni.


Csak 20 éves vagyok, de elég stresszes a családom miatt. Mivel tudom orvosok nélkül helyrebillenteni az egészségem? Úgy érzem mintha rossz szériás testtel rendelkeznék :/ szedek vitaminokat is.... Nem segitenek


2011. nov. 13. 17:55
 1/6 anonim válasza:
100%
Azt javaslom h sürgősen fordulj orvoshoz mielött még nem késő....az egészség nem játék !!
2011. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

olvass el egy pár jó könyvet

igyál fekete meleg teát,sok citrommal,mézzel

meleg fürdő

kezdj el tornázni otthon

menj ki a levegőre,napi 1óra séta

este egy jó film

takaríts ki,rakd rendbe a dolgaid,tárgyaid

hívj fel valakit telefonon(ismerőst,barátot,rokont)

próbálj normálisan étkezni,igyál sok folyadékot

menj orvoshoz.


De ezek csak úgy mennek,ha magad is akarod és van hozzá kedved...

2011. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, egyenlőre nem tudnak semmit, laborok tiszták. Gondolom akkor tudnak segiteni ha komoly a baj.
2011. nov. 13. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Dr.Lenkei féle vitaminkomplexed szedem évek óta. Nagyon jó szinten tart. Nem tudom, mit tesz veled a családod, de az biztos, hogy folytonos félelemben tartás, szidás, lelki sivárság, "hideg pokol" szeretethiány - ezek megbetegítik az embert.
2011. nov. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sportolj valamit, ha a szíved engedi. Levezeti a feszültséget. Ha csak annyit csinálsz, hogy esténként körbefutod kétszer a háztömböt, már attól jobban fogod érezni magad. Vagy sétálj, kirándulj, biciklizgess, az nem túl megerőltető, mégis kint vagy kicsit, átgondolhatod a dolgaidat, kiszabadulsz a stresszes környezetből, feltöltődsz. Ha van kutyád/macskád, foglalkozz vele.


Mellesleg nekem, amikor stresszes időszakomban voltam, bevált, hogy esténként megittam egy pohár orbáncfűteát. Idegnyugtató és stresszoldó hatása van. Elmúltak tőle a rossz álmaim, jobban lettem tőle.

2011. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, de miért tesz tönkre a családod? Megátkoztak, vagymi?
2011. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!