Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek, ha vendégek...

Szeretitek, ha vendégek jönnek hozzátok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 17:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagytok (anyukáddal gondolom, anyós a kérdés :D), megértik, ha nagyon fáradt vagy, gyenge vagy stb.... legalábbis sztem.
2011. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Apámnak senkije nem jár át, néha párom és barátnőm ugranak át. azok meg meg vannak beszélve, tehát nem zavar. Váratlan vendégem nem szokott lenni, azt nem bírnám.
2011. nov. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem szeretem.

Ha meg van beszélve, akkoris napokig tudok előtte pánikolni. Ha meg csak úgy beugrik valaki, tuti hogy tiszta kupi van, és igen, tényleg mindenki elvárja, hogy legyen rend és tisztaság és rágcsa meg üdítő.


Nekem még anyum is olyan, hogy átjön segíteni, pl most mert egy hét múlvára vagyok kiírva szülni, mondjuk vasalni, és tényleg vasal, de az is biztos, hogy fél év múlva a szememre fogja vetni, hogy mekkora kosz volt.

2011. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!