Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Várnom kellene még arra, hogy...

Várnom kellene még arra, hogy egyszer "minden jó lesz"?!

Figyelt kérdés

Párommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Nem vagyok boldog mellette. Nagyon önző, csak magával foglalkozik. Megbánt, belegyalogol a lelkembe és ugy csinál mintha nem történt volna semmi. Állandóan ígérget, idővel jobb lesz. Ő ilyen típus legyek türelmesebb stb. De én csak várok és várok.

Már nem tudom milyen érzés, ha szeretnek. Néha érzem rajta, hogy szeret akkor minden szép, de egyszercsak minden megromlik.

A kapcsolatunk elején mellettem flörtölt. Ezt abba hagyta. Akkor találkoztunk amikor ő akarta, állandóan nélkülem járt szórakozni. Semmi nem volt jó neki. Állandóan kedvetlen és életunt voltam.

Szakítottam, persze visszakönyörögte magát. Azt igérte minden jó lesz. Megváltozik, rájött hogy mit veszített.

Persze visszafogadtam. De most se vagyok boldog. Ő igyekezik. Azt mondja rengeteget változott miattam, legyek türelmesebb. Neki ez lassan megy. Csakhogy én elfáradtam. Azt akarom hogy valaki igazán tiszta szívből szeressen. Boldog akarok lenni.

Szerintetek is szakítanom kellene. Vagy értékelnem kellene az ő minimális igyekezetét??? És csak várni és várni?


2011. nov. 9. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rosszul érzed magad, akkor szakíts. Mondjuk én azt sem értem, hogy miért maradtál benne egy olyan kapcsolatba, ami semmit nem ad azon kívül, hogy porig aláz.
2011. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kapott esélyt és kapott elég hosszú időt. Valakit nem fogsz tudni gyökeresen megváltoztatni, ahogy írod is, néha tud normális lenni, de aztán visszatér az igaz énje. Ná várj, mert nincs mire! Lépj tovább és keress valakit akivel boldog lehetsz, szerintem ennél még egyedül is boldogabb lehetsz!
2011. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LadyLee ***** válasza:
Nem vagy mellette boldog, naná, hogy le kell lépni.
2011. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A végtelenségig nem várhatsz,arra,hogy megváltozzon.Egyszer már visszafogadtad,adtál neki mégegy esélyt,de ezt sem használta ki.Igéreteket könnyen lehet tenni,de ha nem képes betartani és nem vagy melette boldog,akkor szerintem nincs értelme tovább szenvedni ebben a rossz kapcsolatban.

Egyébként azt nem írtad,hogy te látsz-e rajta valami változást.Ő azt állítja,hogy sokat változott miattad,de te látod ezt a változást?

A másik dolog,hogy ha már a kezdetek óta nem vagy boldog mellette,akkor szerintem már épp eleget vártál és amúgy is már régen rossz,ha már most így áll a helyzet,hogy neki ekkorát kell változtatnia a viselkedésén,ahhoz,hogy te boldog légy mellette.Még csak egy éve vagytok együtt,mi lesz még 10 év múlva?

Én a helyedben szakítanék vele és olyan párt keresnék magamnak aki kielégíti az igényeimet és nem kell arra várnom,hogy megváltozzon,hanem olyannak tudom szeretni,amilyen és boldog vagyok mellette!

2011. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vált amíg nem leszel terhes és már nincs vissza út!
2011. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 .:Laci:. ***** válasza:
ez nagyon hasonlít az én történetemre, nem mindenben, de én párom is önző, sok helyzetben csak magával foglalkozik nem törődve azzal, hogy nekem mi a jó és én mit szeretnék. de sajnos ez nem így van...nekem is vannak igényeim nem csak neki, minden téren, sokat tűrtem már, olyat is ami számomra más esetben megbocsáthatatlan, neki még is elviseltem, nem tudom mért, talán csak egy indokot tudnék erre azt, hogy szeretem. de mielőtt tovább lépnénk az összeköltözés felé meg kell bizonyosodnom róla, hogy képes változni, így nem vagyok boldog, sok vitánk van amiket főleg ő kezdeményez és akár milyen hangnemben szólok hozzá mindig félre érti...alapjáraton én nyugis ember vagyok nem sok dologgal lehet felidegesíteni, viták közbe is higgadt és megfontolt vagyok mint mindig. mi 9 hónapja vagyunk együtt, az első 6 hónapban boldog voltam, akkor még megvolt a rózsaszín köd ami elvakít, utána kiderültek szépen sorban a dolgok és előtűnt az igazi énje, próbál változni de nem igazán megy neki. volt már, hogy leültünk beszélgetni és mindent megbeszéltünk az utolsó kis piti problémáig, megbeszéltük ki min változtat és mi az amire figyelnünk kell. ennek a "varázsa" tartott kb 2 hétig aztán vissza állt megint minden a régi kerékvágásba a részéről, én még most is tartom magam az akkor és azóta megbeszéltekhez mert fontos, hogy jól érezze magát mellettem. aztán most a szakadék szélén állunk jelenleg...állandóan ígérgeti, hogy változik csak adjak neki egy kis időt, adjak neki, magunknak még 1 esélyt...a gond az, hogy ez már a "sokadik" lesz...de nem félek elhagyni, ennél az utóbbi 1 hónapnál mindenféleképpen jobban járok ha vele maradok ha nem...
2011. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!