Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől az emléktől sosem fogok...

Ettől az emléktől sosem fogok tudni megszabadulni? 17/L

Figyelt kérdés

Amikor az öcsémmel kicsik voltunk, akkor sokszor együtt fürödtünk és a kádban ismerkedtünk egymás testével mert kíváncsiak voltunk.


Egyszer meg is pusziltuk egymás nemiszervét.


2 hónapja erősödött fel bennem ez az emlék amióta elvesztettem a szüzességem a barátommal.


2011. nov. 6. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

én is csináltam ilyet ovis koromban :D és akkor mi van? szerintem sok gyerek elkövet ilyet kicsi korában mert érdeklődik

szerintem ne fújd fel... az én szexuális életemben sem volt eddig semmi hatása

2011. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ilyet majdnem minden gyerek csinál, azért nem kell kiakadni.
2011. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak olyan undorító ,hogy az öcsém péniszét puszilgattam. :P
2011. nov. 6. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkorban ez gyakori dolog tud lenni, ne foglalkozz vele.
2011. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Hát mi nem csináltunk ilyesmit a bátyámmal, anyukám már kiskorunkban sem fürdetett együtt minket. Most látom, hogy jól csinálta, mondjuk idegen kisfiúk péniszét sem babrikáltam, vagy legalábbis nincs ilyen emlékem. Ez tényleg normális mindenki szerint?
2011. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Ne gondolj rá, ha eszedbe jut akkor tereld el a gondolatokat, kicsik voltatok, akkor ez normális volt hogy kíváncsiskodtok.
2011. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

"Csak olyan undorító, hogy..." - írod a kommentedben.


Gondolj arra, miért használod ezt a jelzőt? Mert visszavetítesz. Ma már van ismereted a szexualitásról. Tudod melyek, és milyen feladatot látnak el a nemi szerveink. Azt is tudod, hogy nem teremtünk nemi kapcsolatot vérrokonnal - vagyis nevezett szerveinket velük való "interakcióra" nem használjuk.


Akkor azonban kicsik voltatok: nem tudhattatok semmit erről. Két apró testvér pancsolt egy fürdőkádban, és felfedezték, mi az, ami különbözik rajtuk. A kislány elmosolyodott: "milyen kis aranyos izé..!" Adott rá egy puszit. Tetszett neki, hogy olyan van a kisöccsének, akit amúgy is szeretett (hogyne szerette volna a kistesóját?) Abban a korban a kicsik a tetszésüket gyakran puszival fejezik ki (plüss-állatkákat, kiscicákat, bármit megpuszilnak, amire rácsodálkoznak valamiért). Ilyesmi történhetett itt is. Nem volt abban világon semmi undorító. Szégyellni való még kevésbé, méghozzá évek múlva.


Próbáld a dolgot ezzel a logikával közelíteni - és nevess egyet rajta. Ártatlanabb már nem is lehetett.

2011. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!