Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki fiatalon vált szülővé,...

Aki fiatalon vált szülővé, megbánta?

Figyelt kérdés
olyan anyukák(-apukák) véleményére lennék kíváncsi, akiknél esetleg fiatalon becsúszott a baba, vagy csak megvoltak a körülmények és jól működő kapcsolat a gyerekvállaláshoz. tehát visszagondolva is jó ötletnek tartjátok, hogy bevállaltátok? (tudom, a fiatal relatív, de mondjuk 25 alatt, egyetem alatt, stb.. ilyesmire gondolok)
2011. nov. 1. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem bántam meg, 23 voltam mikor szültem
2011. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
21 voltam,amikor az elsőt szültem,és nem bántam meg. Nem becsúszott,hanem akartuk is a férjemmel.
2011. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szülő, de kiegészíteném a kérdező kérdését. Leírnátok azt is, h mennyi idős az első gyermeketek. Köszi
2011. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Az én anyukámnak "becsúsztam" 16 évesen szült de éreztette velem hogy soha nem bánta ezt meg és hogy én vagyok neki a legfontosabb a világon ( azok után hogy egyedül nevelt fel) 22 vagyok
2011. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat:)

az kimaradt a kérdésből, de érdekel, hogy suli/egyetem befejezhető, vagy mindenképpen lemondással jár? ti hogyxan oldottátok ezt meg?:)

2011. nov. 1. 19:16
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyidősek vagyunk a férjemmel, 20 voltunk mikor az első, 23 mikor a második gyerekünk született. A nagy most 23, a kicsi 20 éves. Az első "becsúszott", de fel sem merült, hogy nem kellene, aztán meg nem akartunk nagy korkülönbséget, így 3 év múlva jöhetett a tesó. Soha egy pillanatig sem bántuk meg, a gyerekek is örülnek, igazi "kerge" csapat vagyunk. :)
2011. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

alaptörvény:

egyetlen egy szülőtől sem fogsz olyat hallani, hogy megbánta a korai szülést, mert tekintettel van a gyerekére.

2011. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
4.vagyok, nem tudta letenni az érettségit "miattam" ez bánt is engem de mindig mondja hogy ez így volt jó ahogy van, am van munkája, mindig volt.
2011. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem bántam meg 18 voltam és becsuszott de megtartottam. Az apjaával megesküdtünk de csak 2évig tartott.Ma már felnőtt családja is van és nagyon büszke vagyok rá.
2011. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 ava87 ***** válasza:
86%

20 évesen szültem, nem bántam meg :)

Mielőtt terhes lettem, más sem érdekelt, csak az, hogy meglegyen a pénzem arra, hogy elmenjek minden hétvégén az ország bármely városába koncertre. Dolgoztam, hogy tudjam finanszírozni a bulijaimat, de amúgy semmi perspektívám nem volt.

Amikor terhes lettem, befejeztem a sulit levelezőn, aztán elmentem egyetemre. Szerintem máskülönben nem mentem volna, pedig világ életemben érdekelt az, amit most tanulok, csak fontosabb volt az ide-oda csavargás.

Igaz, a fiam apjával nem maradtunk együtt, egy elhibázott gondolat volt már az is, hogy szóba álltam vele, de ez részletkérdés. A kisfiam viszont egy szuper kissrác, na meg idő közben férjhez is mentem, a férjem meg úgy tökéletes, ahogy van :)

2011. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!