Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki szült nagyon fiatalon?...

Ki szült nagyon fiatalon? Kor? Megbánta valaki?

Figyelt kérdés

Volt aki megbánta vagy utólag belegondolva azt mondja hogy ez volt a legjobb döntése az életében?Írjatok kort is hogy hány évesen szültetek?!

Köszönöm :)


2010. szept. 11. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
nem hinném, hogy ide etnikumok is feljárnak bár ezt a szövegkörnyezetükből elég hamar meglehetne állapítani. ők már 8-9 évesen benne vannak a szakmában és az k.rva biztos, hogy nem unják meg egyhamar :D
2010. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én megírom neked 17 éves voltam ,első szerelem volt első látásra ,most ebben az évben októberben lesz 44házassági évfordulónk szép 2felnőt okos gyermekünkkel két unokánkkal , én lehet hogy egyedül vagyok 100 közül ,de nem bántam meg !üdv
2010. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen szültem és nagyon nem bántam meg!Nagyon boldog vagyok!Most 4,5 hónapos a kisfiam!
2010. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyosom helyett irok, aki 17 evesen szulte meg a ferjemet. A legjobb dontese volt, meg akkoris, ha nagy arat kellett erte fizetnie 35 evvel ezelot: kirugtak a szulei, gimit ott kellett hagynia -mellesleg egy nagyon okos no diploma nelkul is- sokmindenrol le kellett mondania.
2010. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
15 évesen szültem és nem bántam meg:)
2010. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
25%
utolsó:) irtam privit
2010. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is 15 évesen szültem. A gimit nem hagytam ott, magántanulóként folytattam. Az apukájával azóta összeházasodtunk, boldogan élünk. Rögtön sikerült külön költözünk az újdonsült nagyszülőktől, ezért azt is elmondhatom, hogy egyáltalán nem ők nevelik a fiunkat. Már egy éve Angliában élünk, nem is látjuk őket túl gyakran.

Nem bántam meg, és nem is fogom soha, a fiam az életem, a csillagokat is lehoznám az égről érte.

18/L

2010. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ééértem.Hasonló cipőben járok:) a párom támogat:)
2010. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!