Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan anya, aki...

Van itt olyan anya, aki fiatalon szült és megbánta?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Anyu 17éves volt amikor a tesóm született.Azt mondta nem bánta meg :)
2010. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Senki nem fogja ezt itt neked bevallani.
2010. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Volt osztálytársam 15 évesen szült. Már 2,5 éves a gyerek, de nemtudom, hogy megbánta-e. Azóta már több abortusza is volt, állandóan eljár diszkóba, úgy öltözve, mint egy k.va, seggrészegre issza magát, a gyereket pedig a részeges dédnagymama "neveli", mert persze az apa lelépett...
2010. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
2 barátnőm is van, akik most velem egyidősek (21 vagyok) és 2-3 éves gyerekük van, az egyetemen csoporttársak vagyunk és határozottan nem bánták meg :)
2010. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

anyám 21 évesen szült engem és a pofámba mondta,hogy megbánta...

L/17

2010. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
19:09-es: 0_o
2010. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

19:09!


Ez szép történet volt. De legalább nem bánta meg...


Amúgy tényleg nem fogja senki neked itt bevallani, hogy elcseszte az életét és a gyereke életét is, mert a semmire szülte, vagy otthagyta a gyerek apja. Mindenki szerint saját maga tökéletes, és mindent tökéletesen csinál.

2010. okt. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Az hogy megbánta e nem mondhatja el egy 20 éves lány még. Anyukám 16 évesen szült. Nem bánta meg sokáig. Aztán amikor 25 év után elváltak akkor rájött hogy tanulnia kellett volna nem gyereket szülni. Mert az idő kerekét nem lehet vissza forgatni. Relatív minden. Én határozottan azt mondom most kettő picivel hogy megbántam volna ha előbb jönnek. 27,29 évesen szültem. Mindig arról ábrándoztam de jó lenne babázni. Ma már hálás vagyok a sorsnak hogy csak most lettem anya.
2010. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Relatív ez a korai szülés:én 21 évesen szültem, 34 vagyok,de azt hogy megszültem soha nem bántam meg, inkább azt, hogy kinek...Bár 4 éves kora óta egyedül nevelem, ez is csak mostanában fogalmazódott meg bennem. Valószínüleg azért, mert a korosztályom most, 30 felett fogott bele a családalapításba és fájó szívvel nézem a kicsi babákat...
2010. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!