Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó anya lehetek fiatalon?

Jó anya lehetek fiatalon?

Figyelt kérdés
tegnap teszteltem és terhes vagyok:) a párommal (28)már terveztük.én 19 vagyok.megijedtem 1 kicsit.már nem tanulok,sok szakmám van dolgozom,nem érdekel a buli,hanem a család.most 1 kicsit beparáztam h vajon jó anya leszek?ez mindenkin végigfut?
2008. szept. 23. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok nektek! ha a fentleírt volt az első gondolatod akkor igen, biztosan jó anya leszel:) mert most a baba az első gondolatod... bízz magadban és vigyázz magatokra. Kívánok nektek örömteljes babázást:)
2008. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hidd el, az, hogy valaki jó anya lesz-e, nem korfüggő! Terveztétek, tehát már érlelődött benned, bennetek a gondolat a családalapításra, ami most sikerül. Gratulálok! Még ha nem is ér váratlanul valakit, hogy ANYA lesz, akkor is felvetődik benne ez a kérdés. Sőt, szerintem mindenkiben. De lesz időd neked is megszokni a gondolatot, a terhesség ideje alatt lesz időd felkészülni életed legnagyobb, de legszebb feladatára.
2008. szept. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Mindekinek eszébe jut és a kétség nem múlik el még kb. 18 évig!

Boldog babavárást!

2 hónapos kisfiú anyukája

2008. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 bobocka ***** válasza:
80%

Szia,gratulálok én is nektek:)Bennem is megvan ez a kérdés,25 vagyok és 36hetes 4napos terhes:)Bízz magadban,nagyon jó anyuka leszel hidd el.

Sok boldogságot

2008. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához. Párod hogyan fogadta?

Jó anya leszel.....bízz magadban.

2008. szept. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szia jó anya leszel, a nővérem 32 éves és mégis egyszerűen szörnyű anyuka mert még nem érett meg az anyaságra ő még mndig bulizna és a stb. neki most 11 hós a lánya de valmi nagyon szörnyű amit művel


SZÍVBŐL GRATULÁLIK A PICI BABÁHOZ ÉS NAGOYN NAGYON BOLDOG BABVÁRÓS IDŐSZAKOT KÍVÁNOK NEKTEK

2008. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is gartulálok a babához! Nyugodj meg biztosna jó anya leszel és ez akérdés szerintem mindenkiben felmerül! Amúgy nem hiszem h korhoz lenne kötve h valaki jó anya e vagy sem.. Amúgy én 22 éves vagyok és 29 hetes pocakos! Nagyon boldog babavárást!
2008. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Végigfut mindenkin ez a gondolat, hogy jó anya lesz e. De ez nem kor kérdése szerintem, inkább hozzáállás és felelősségtudat meg hogy mennyire érett az ember a dologra, mennyire jut el az agyáig hogy ez egy igenis nagy dolog és örök életre szól!

Amúgy én 22 vagyok mi nem terveztük és nagyon megijedtem hogy egyáltalán készen állok e erre a dologra, de már 32 hetes vagyok és rájöttem hogy igen.:) Már alig várom hogy a kezembe tartsam a babám, a párom 26 ő is így van ezzel. Szóval nektek is nagyon sok sikert, boldogságot és egészséges kisbabát kívánok!:)

2008. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia. Ha már felmerül benned, hogy jó anya leszel e, akkor én biztos vagyok benne, hogy igen. Gratulálok a babához, és ez nem korfüggő. Én 28 éves vagyok, 30 hetes terhes és még mindig nem fogtam fel, hogy anya leszek. Szerintem mindenkiben felmerül a kérdés, és igazán akkor nyugszunk meg, és hisszük el, hogy anyák lettünk, ha már a kezünkben a pici. Sok boldogságot Nektek!
2008. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok a Babyhez.Én 22 éves vagyok és 30.hetes terhes és bennem is elég sokszor felmerül ez a kérdés.

Biztossan jó anya leszel,bizz magadban. :)

2008. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!