Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó anya lehetek fiatalon?

Jó anya lehetek fiatalon?

Figyelt kérdés
tegnap teszteltem és terhes vagyok:) a párommal (28)már terveztük.én 19 vagyok.megijedtem 1 kicsit.már nem tanulok,sok szakmám van dolgozom,nem érdekel a buli,hanem a család.most 1 kicsit beparáztam h vajon jó anya leszek?ez mindenkin végigfut?
2008. szept. 23. 14:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az anyaság nem kor függő,anyum engem 19 évesen szült,és naon jó anyuka,én most szültem 2 hónapja, bár én már 30 éves vagyok,nekem most jött el az idő az anyaságra,de már bánnom h nem korábban éreztem ezt....

gratula a kisbabához ! vigyázz magatokra naon!:-)))

2008. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is 19 évesen lettem terhes. Nem mondom hogy nem paráztam, de most itt vagyok 21 évesen és van egy majdnem egy éves csodaszép fiam és ez kárpótol mindenért. Mondjuk én azért későbbre halasztottam volna, mert bár dolgoztam, a sulimat én nem fejeztem be, most csinálhatom estin. Meg én azért elég bulizós életet éltem, ami picit még hiányzik ugyan, de azért néha-néha így is belefér egy-két alkalom. De én jó anyának tartom magam és a környezetem is annak tart.

Gratulálok a babához!

2008. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Annyira aranyosak vagytok :)

Köszönöm a válaszokat mindenkinek és a jókivánságokat és viszont kivánom!

Kérdezték h mit szol a párom?a párom nagyon örül de sztem ahogy látom még nem fogta fel,mert nem gondoltuk volna h az elsö hónapban összejöhet :) de ugy látszik jönni akart az a kis tünemény :)

Hál'Istennek a párom nem bulizós (sose volt)én se,inkább a jövönk a cél.most beindult az élet nálunk mert h tehes lettel decemberre csinálunk 1 esküvöt és most megy a szervezés :)

Még1x köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

2008. szept. 24. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!