Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bocsánatkérés. Így kell, hogy...

Bocsánatkérés. Így kell, hogy működjön?

Figyelt kérdés

22 éves, egyedülálló lány vagyok, szüleimtől nagyon messze élek, alig találkozunk, saját magamat tartom el.

Én Bp.-en lakom és már egy jó ideje megismerkedtem egy családdal, akikkel nagyon megszerettük egymást. Bátran mondhatom, hogy szinte pótszüleimnek tekintem őket. 2 napja viszont volt egy számomra nagyon értelmetlen és fölösleges vitánk, ami óta nem is keressük egymást. Az eset úgy történt, hogy éppen egy születésnapi buliban voltunk, ahol a "pótapukám" már sajnos kicsit többet ivott a kelleténél és olyan dolgokat mondott nekem, aminek sem értelme, sem valóságalapja nem volt, tulajdonképpen nem is értettem mi volt a probléma. A lényeg, hogy 3 perc leforgása alatt vérig sértett több ízben, ami után én felálltam és hazajöttem. Ő csak annyit mondott, hogy oké, akkor ezzel vége.. Azóta nem keressük egymást. Teljes mértékben biztos vagyok az igazamban, és értelmetlennek tartom az egész vitát, mégis úgy gondolom én vagyok a fiatalabb, nekem kell engednem az egómnak, megkeresni őket és bocsánatot kérnem. Ti hogy gondoljátok? Hogy közeledjek feléjük?


2011. okt. 29. 22:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos én a B verziót tartom a legéletszerűbbnek...
2011. okt. 29. 23:25
 12/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van a hatterben egy olyan otthoni beszélgetés náluk, hogy milyen jo, hogy vagy, mert kisegited oket sok dologban, pl. talan penzed is több van....? Es bukhatott ki reszegsegeben.

De minek ul be egy oylan helyre valaki, amit nem tud kifizetni? Ezt eretlenseg, felelotlenseg.


Több dologban tamaszkodnak Rád, vagy érzed, hogy tervezik? Mert akkor nem ők a Te pótszüleid, hanem Te vagy az ő pótszülőjük...

2011. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, főleg, hogy nem mentél el segíteni, amikorra megígérted, így a férfi előadhatta a feleségének, hogy behisztiztél és kígyót melengettek a keblükön.


De nem akarok rosszindulatú lenni, mert lehet, hogy ennyire nem szemét a pasi. Annyit lehet, hogy megtennék, hogy felhívnám a férfit, hogy elmúlt -e a macskajaj, és sikerült -e megoldaniuk azt, amiben a segítséged kérték. Ahogy reagál, attól tenném függővé a viselkedésemet. Ha ott azt mondja, ne haragudj rá a beszólásai miatt, akkor van esély helyrehozni a dolgokat.

De ha annyira nem kötődsz hozzájuk, akkor hagyd az egészet. Ezt igazából csak te tudod. Megalázkodni nem kell, de tálcán felkínálhatod neki a lehetőséget, hogy korrigáljon.

2011. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

részegen az ember őszinte és kimutatja, milyen a valódi énje!! azért is piszkálhatott mert pl bejössz neki de tudja hogy elérhetetlen vagy számára és ezért b..szogat stb.



nehogy már te fuss utána, minek.

2011. okt. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az kérjen bocsánatot, aki hibásnak érzi magát, kortól, nemtől, hajszíntől és vagyoni helyzettől függetlenül.
2011. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!