Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után "illik"...

Mennyi idő után "illik" lefeküdni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mennyit "kell" várni. Én igazából már 1 hét után is akarom, de nem akarom könnyen adni magam, de azt sem szeretném, ha túlvárakoztatnám.. és már nem vagyok szűz.


16/L, és 22/F


2011. okt. 27. 17:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az ilyen kérdéseknél mindig ír a legalább ezer, első randin megdugott lányból az a három, akit el is vettek utána, a másik 997 meg nem...


Kérdező: ezt neked kell érezned, nincs olyan, hogy mikor "illik".

2011. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

24 éves vagyok, a barátom 32. 2 egész hónapot vártunk a szexszel. egyikünk sem volt szűz :P


egy normális pasi tud várni. van neki jobb keze, ha az nem elég neki, akkor ő sem ér annyit, h lefeküdj vele.

szerintem ez nem fapinaság, csupán arról van szó, hogy mindennek meg kell adni a módját, és ki kell várni az idejét.

2011. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi 3hét után feküdtünk le egymással.Az önsanyargatás nem az én műfajom.Minek kell egymást és magunkat is kinozni ha kivánjuk egymást?Akkor voltam 19éves,nem voltam szűz, a párom 23.
2011. okt. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!