Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után "illik"...

Mennyi idő után "illik" lefeküdni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mennyit "kell" várni. Én igazából már 1 hét után is akarom, de nem akarom könnyen adni magam, de azt sem szeretném, ha túlvárakoztatnám.. és már nem vagyok szűz.


16/L, és 22/F


2011. okt. 27. 17:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
16%
18:08 ezt én is írhattam volna :) Én két hét után feküdtem le a barátommal, holott én is úgy voltam vele, hogy várok legalább 2 hónapot. Azóta együtt vagyunk már lassan 6 éve, saját házunk, autónk van és a babánkat várom :)
2011. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

18:12

Neten keresztül nem igen tehetett kárt bennem :)

2011. okt. 27. 18:14
 13/23 anonim ***** válasza:
17%
18:13 vagyok ja és nálunk is úgy indult, hogy nem sok jót jósoltunk a kapcsolatnak mármint, hogy nem tart egy-két hónapnál tovább
2011. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
17%
Ha már nem vagy szűz, és évek óta ismered, nem kell túl aggódni szerintem. Max. 1hónap után simán, de akár most is...
2011. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
a barátnőm szitn van egy törvvény: a 3. randi utáán :D
2011. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
23%

Én 5 éves ismertem a párom már, mikor újra találkoztunk a húga születésnapi buliján. Akkor elkezdtünk beszélgetni és mondtam neki, hogy - ahol ő lakik - oda járok főiskolára levelezőn. Megkérdezte, hogy mikor jövök legközelebb, mondtam neki. Megbeszéltük, hogy legközelebb elmegyünk mulatni egyet. Így is tettünk, aznap a lakásán kötöttem ki és nem filmet néztünk egész éjszaka..

Kb. 1 hónap után megkérte a kezem, rá félévre összeházasodtunk és 3 hónapja született a lányunk.


Ő 28 én 24.

2011. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
4%

"Így is tettünk, aznap a lakásán kötöttem ki és nem filmet néztünk egész éjszaka..

Kb. 1 hónap után megkérte a kezem, rá félévre összeházasodtunk és 3 hónapja született a lányunk."


Jaj, de szeretem az ilyen mesébe illő történeteket...

2011. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
3%

Miért lenne mesébe illő történet?!

Esetleg küldjek esküvői fotókat és a gyermekünkről képeket, hogy lehidd?!


Imádom az ilyen 'negatív' embereket .. azért, mert valakivel nem történik így, miért kell mást lehurrognia ?!

2011. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ha régóta ismered, régóta a barátod, akkor nem kell vele sokat várni.

Én is hasonlóan voltam, kicsit elkapkodtam és nem lett belőle semmi "baj".

Bár utólag még halogattam volna a dolgot.

Szerintem 1 hónap elég, vagy az az idő amikor már igazán egymásra hangolódtatok, mint pár.

Ezt úgy értem, hogy nekem pl nagyon durva volt, hogy sokáig barát aztán egyszer csak csókkal köszönünk meg kellett szoknom.

Pedig elég régóta érett már a dolog.

2011. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%

"Miért lenne mesébe illő történet?!

Esetleg küldjek esküvői fotókat és a gyermekünkről képeket, hogy lehidd?! "


Azért mesébe illő, mert ilyen kb. 100-ból 1x történik meg. Te meg úgy írtad, mintha ez minden napos lenne.

Mellesleg egy szóval nem mondtam, hogy nem hiszem el. Biztos szép pár vagytok. Sok boldogságot!

2011. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!