Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szokásos férfi ügyetlenkedés?

Ez szokásos férfi ügyetlenkedés?

Figyelt kérdés
A férjem nem tud tankolni. Hiába tanítom egyszerűen nem tud, és mondja is hogy nem akar tankolni ne is erőltessem mert nem tud. A ti férjetek is ilyen béna?
2011. okt. 22. 01:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

9:50-nél a pont!


vagy csak szivat, hogy csináld meg helyette

2011. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
54%
Ez a kérdés is csak a szokásos férfigyűlölő ocsmányság.
2011. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A férjednek olyan kevés az önbizalma a tankolással kapcsolatban,hogy már meg sem szeretné próbálni.A te dolgod, hogy szeretnéd-e ebben bíztatni,és támogatni,vagy pedig hagyod,hogy beletörődjön ebbe.

Ha neki jó így,akkor ígymarad,és te tankolsz.Amúgy meg arra való a benzinkúton a munkás,hogy az ember megálljon,és mondja neki,hogy hány litert kér.Az pedig megtankol neki.Utána a kasszához kell menni és fizetni!ENNYI.

2011. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Hát ez fura. Én nő vagyok, tankolok, akkumulátort cserélek, hóláncot rakok fel, apróbb karosszéra-javítgatást is csináltam már, és ha muszáj, kereket is cserélek. Mindent elég egyszer megmutatni, nem hiszem hogy a férjed nem tudná megtanulni. Itt valami más van a háttérben.
2011. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

A kérdező eltűnt?!


"A ti férjetek is ilyen béna?"

Zsák a foltját megtalálta!

Csak egy "béna" vett el feleségül...

2011. okt. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez férfigyűlölet lenne. A párom rettentő bénán takarít, ez tény. Ügyetlen, eleve balkezes, és kifejezetten rossz nézni, ahogy küszködik a vasalóval, homok lapátra való söprésével, nem tud főzni (max teát, meg pudingot:D) stb... De az is tény, hogy ő villamosmérnök, nekem meg fingom nincs a matekról, a fizikáról meg még annyi se, nem értek a számítógéphez, az autókhoz, és kb fogalmam sincs, hogy mit csinál a munkahelyén egész nap, pedig annyiszor próbálja elmagyarázni:D. Mi ezzel a probléma? Az lenne a csúnya, ha nem így lenne.:)
2011. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!