Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szokásos férfi ügyetlenkedés?

Ez szokásos férfi ügyetlenkedés?

Figyelt kérdés
A férjem nem tud tankolni. Hiába tanítom egyszerűen nem tud, és mondja is hogy nem akar tankolni ne is erőltessem mert nem tud. A ti férjetek is ilyen béna?
2011. okt. 22. 01:56
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Az én pasim tud tankolni, viszont a tolatás nem megy neki. Ha megyünk a boltba és tolatni kell, átveszem a kormányt még mielőtt kárt csinálna, vagy elütne valakit. :)
2011. okt. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Na és? Az én férjemnek meg alapból nem ajánlották az autóvezetést, mert a haja szőke színű. Nem értem mi köze van a hajszínnek a vezetéshez, de ezt mondták.
2011. okt. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%

Ha egy értelmi fogyatékoshoz mentél férjhez,

miért vársz csodákat??


Örülj, hogy egyáltalán elvett!

2011. okt. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
82%

Az én pasimnak is nehéz a tolatás. Nem tudom mi a nehéz abban. Ki érti ezt...


De attól még szeretem. Férjhez menni viszont a világ összes kincséért sem fogok! Szabadon jobb élni.

2011. okt. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
66%
:D az én párom pedig azt mondja, nem főz pudingot, mert nem tudja, hogy kell. Nem főz nekem grízt és nem süt palacsintát, mert nem tudja, hogy kell. Fenéket! Ha akarna, tudna, csak így kényelmesebb.
2011. okt. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Nem ez nem jellemző, pont hogy egy ilyen férfi erősségnek számít, de tény, hogy én is ismerek olyan férfit aki egy szöget se tudna beverni a fába.


Ha valaki műszaki analfabéta az nem is tanítható, de nyilván másban "erős", mondjuk humán vonalon.

2011. okt. 22. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nálunk ez fordítva van :)

Az a lényeg, hogy te tudsz, így kocsiba tudtok szállni

2011. okt. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg szimplan hulyenek nez a ferjed.

Mi az, h nem tud tankolni?

2011. okt. 22. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
34%
Lemaradt, h ha tenyleg nem tud akkor nem ferfihoz, hanem egy nyomorekhoz mentel ferjhez.
2011. okt. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%
A hat éves keresztfiam is meg tudna tankolni, még tetszene is neki. Egyszer elég lenne megmutatni másodjára tudná magától. Szóval a férjed nagyon sötét agyilag, úgyszólván egy homályökör, vagy csak téged vesz hülyére azt csináld meg ezt is helyette. Mindenesetre ha tényleg ennyit nem tud még irasd vissza az oviba.
2011. okt. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!