Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szokásos férfi ügyetlenkedés?

Ez szokásos férfi ügyetlenkedés?

Figyelt kérdés
A férjem nem tud tankolni. Hiába tanítom egyszerűen nem tud, és mondja is hogy nem akar tankolni ne is erőltessem mert nem tud. A ti férjetek is ilyen béna?
2011. okt. 22. 01:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én a férjed védelmébe kelek ha nem gond.Egyszerüen gének, vannak dolgok amit a férfiak nem nagyon tudnak elvégezni és vannak amit a nők.
2011. okt. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
A férjed nem tud tankolni, húha. Te meg itt lebénázod a háta mögött, drágaság. Nagyon sok eszed van. Esetleg arra gondoltál már, hogy szólsz neki, hogy tanuljon meg, mert téged ez zavar ?
2011. okt. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"Ez szokásos férfi ügyetlenkedés?"


Ezt a kérdés merőben provokatív és sértő!


"A férjem nem tud tankolni. "


Van ez így! én meg nem tudok fára mászni.


"Hiába tanítom egyszerűen nem tud, és mondja is hogy nem akar tankolni ne is erőltessem mert nem tud. "


azt hiszem ez nem akkora probléma


"A ti férjetek is ilyen béna?"


nem, mivel nincs férjem

2011. okt. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Azért még miért béna? Te az égvilágon mindenhez értesz kedves Kérdező?


Valóban nem egy nagy etwas a tankolás, de ha szereted a férjedet, akkor ne bénázd le az interneten, hanem légy vele megértő és türelmes. Gondolom neked is vannak gumilgyeid, amiket meg ő tolerál.

2011. okt. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Megtankol helyette a kutas..némi jattért.
2011. okt. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem gondolom problémának.


http://www.youtube.com/watch?v=Ocre1RhAQQ8


"Tudom szeretet nélkül minden ház üres, Minden városka lakatlan. MINDEN ZSENI ÜGYETLEN, Félős nyuszi csak a kalapban ..."... ;-)


Mi a férjed végzettsége, foglalkozása?

2011. okt. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
kamu
2011. okt. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nekem még csak a vőlegényem, de nem tud takarítani:D És ami a legrosszabb, ő azt hiszi, hogy tud... Egyszerűen nem tudom nézni, ahogy ügyetlenkedik, utána mindig megcsinálom rendesen. Régen sértődés volt belőle, most már titokban szoktam:D Tényleg nagyon béna szegény, de legalább próbálkozik, és ezt értékelem:)
2011. okt. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 70es IQ felett elég egyszer megmutatni hogyan kell tankolni, és másodjára menni fog.

én nőnemű vagyok, amikor az emberem vett kocsit, az első az volt, h megkértem mutassa meg a műveletet. azóta szinte csak én végzem el ezt a nagyon megerőltető feladatot. :)


vagy csak szívat a férjed, vagy vannak más gondok is...

2011. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább valami gondolati gát. Talán az apja gyerekkorában bevonta volna a barkácsolásba, de mikor elrontott valamit, akkor lehordta.

Az ember szinte bármit meg tud tanulni, inkább ilyen tudattalan minták szoktak a tehetetlenségek mögött megbújni.

2011. okt. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!