Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy leszálljon...

Mit csináljak hogy leszálljon rólam?

Figyelt kérdés

Elváltunk a feleségemmel és azóta 1 nő mindig össze akar velem jönni. Pár házzal arrébb lakik és minden hülye kifogással jön hozzám amikor meg elküldöm akkor meg az van hogy milyen vagyok mert nem segítek neki de 1 óra múlva megint jön. Amikor együtt lát a gyerekemmel akkor mindig mondja hogy milyen aranyos vagyok, meg hogy neki olyan pasi kell aki foglalkozik és szereti a gyerekét. Látja és tudja is hogy engem nem érdekel de mégis folytatja. Előveszem a medvehangomat és elküldöm a picccsába akkor pár napig békén hagy és folytatja tovább. Idegesít már. Az se érdekel ha örökre megsértődik csak másszon le rólam. Mit csináljak?

29/F


2011. okt. 21. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldd el még ocsmányabb szavak használata mellett, ne nyiss ajtót neki, meg hasonlók....
2011. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendesen én szégyellem magam! Hogy lehetnek ilyen pióca nők a mai világban? Én sosem tudnék ilyen ízléstelenül viselkedni.

Szerintem egyszerűen ne foglalkozz vele. De úgy szó szerint. Nézz rajta át, mint ha ott se lenne. Ha valamit kérdez, ne válaszolj, ha valamit mond,ne reagálj rá. Ez talán valamivel hatásosabb lehet, mint az ordítozás. Elvére azzal ugye figyelmet kap, míg ezzel semmit.

Sok sikert!


24/N

2011. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki, hogy ez kettőtök között nem fog menni, és számodra kezd kissé terhessé válni a közeledése. Csak megérti...
2011. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg fenyegesd meg rendőrségi feljelentéssel zaklatásért.

Ennyire primitív a hölgy, hogy még egyértelmű ordításra se veszi a lapot?

2011. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy eszelős ábrázattal kezd el neki magyarázni, hogy a múltkor is felszedtél egy nőt és mennyire élvezted, ahogy megkorbácsolhattad és ahogy az életéért könyörgött, miközben a sebből szivárgó vért ittad. Utána hirtelen kezdj el eszelősen vigyorogni és kérdezd meg, hogy marad-e vacsorára.

Szerintem elég gyorsan elköltözne a környékről :)

2011. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*kezdd
2011. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2x sz*psad meg vagy amit akarsz, neki is jó lesz meg neked is.Persze csak ha oviban vagy suliban van a gyereked.
2011. okt. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!