Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak h leszálljon...

Mit csináljak h leszálljon rólam mindkettő?

Figyelt kérdés

Van egy nő aki már nagyon régóta össze akar jönni velem. Pár hónapja csatlakozott hozzá egy másik. Az egyik mindent megtett h ne házasodjak össze. Valamikor nagyon régen jártunk is és azóta nem száll le rólam. Pedig engem elfelejthet mind a kettő. Van feleségem meg gyereke(i)m. Már qvára idegesít h rajtam lógnak. Először megpróbáltam nem észrevenni őket, utána megmondtam nekik szépen h takarodjanak utoljára meg leordítottam őket. Benézték mert soha nem jövök össze egyikkel se. Ilyenkor mit csináljak?

29/F


2010. okt. 31. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Hát, ez esetben az következik, hogy szólsz a feleségednek, aki a sodrófával villogó szemmel mondja meg nekik, hogy pápá :DD


Szegény úgy sajnállak egyébként, szörnyű, hogy ilyen nők vannak és, hogy ennyi elutasítás után még mindig ezt csinálják. És ha nyíltan utálnád őket? Undorodnál látványosan, ha a közeledben vannak? Előbb utóbb meg fognak utálni ők is és azért egy fokkal ez is jobb ennél a helyzetnél.

2010. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bármit megteszek h utáljanak! csak kerüljenek el
2010. okt. 31. 21:02
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Hát mondom, ez a legjobb tanácsom. Bár én nem vagyok ilyen nő, szóval nem kerülnék ilyen helyzetbe, de talán ez a nyilvános szabályos undor rettentene el. Fintorodj el, ha látod őket, kapd el a kezed, ha véletlenül hozzádérnek, dicsekedj a feleségeddel, hogy milyen tökéletes. Ha tényleg szerelmesek beléd, akkor ez ki fogja őket borítani, bár gyanítom ez nem szerelem, hanem érdek. Ez már túlmegy a szerelem határain.
2010. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha abszolút nem érdekelnek,és ezt ki is nyilvánítod feléjük,akkor nem értem,miért húzod fel ezen magad ennyire!A feleségeddel szemben légy mindig nyílt,őszinte,és mondd el Neki,mennyire zavaró számodra is a helyzet.Esetleg kérd meg,hogy beszéljen Ő velük,az talán hatásosabb.Amúgy meg nyugi!Mindenbe bele lehet unni.Még azok a nők is feladják egy idő után,akik kevésbé intelligensek. (Megjegyzem,a reménytelen szerelem tényleg bosszantó tud lenni,és egy szerelmes nő képes magából nagyon kifordulni.Mégis,ha van esze,egy idő után belátja,hogy ezt a meccset nem fogja megnyerni.)
2010. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


hát ez elég kellemetlen helyzet. De egyébként nem is hülyeség, hogy állítsd őket a feleséged elé, azt hiszem ő meg adná nekik ami jár:P


de egyébként, amit le írsz, abból nekem az jön le, hogy zaklatnak, mivel említetted, hogy az egyik mindent meg tett, hogy ne házasodjatok össze.


tehát, ha zaklatnak, menj be a rendőrségre, hogy egy távol tartási végzést szeretnél (el mondod mi a szitu stb..) azt meg már, ha meg kapod muszáj lesz nekik be tartani!


Fuuu komolyan mondom, hogy egy-egy jó nagy pofont is meg érdemelnének tőled, hiába nők. Sőt az ilyet nem is lehet nőnek nevezni.:S:S


22/L

2010. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

előző vagyok: hát már hogyne húzná már fel magát szerencsétlen könyörgöm, mikor nem hagyják élni??? még jó hogy fel forr tőle az agyvize!:S


22/L

2010. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Én is ideges lennék azért gondoljatok már bele milyen lehet, ha egy nő meg akarja akadályozni életed legboldogabb pillanatát, te élnéd az életed a családoddal, gyerekeiddel és akkor két csaj bele akar szólni és tönkretenni mindent. K*rva zavaró lehet és szerintem nem szerelem, ennyire egy szerelmes nő sem viselkedik irritálóan, ez már több annál.
2010. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Oké,de aki biztos magában,a kapcsolatában,és aki őszinte a párjához,az tudja,hogy az ilyeneket is le lehet rázni.Nem kell nagy dolgokra gondolni,sokszor a nyílt undokoskodás is segít,ahogy előttem írták.Amúgy tartom,hogy a legokosabb lenne,ha a feleség venné kézbe az ügyet.
2010. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Ugraszd őket össze. Amíg egymással vannak elfoglalva, békén hagynak.
2010. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Mindig áradozz a feleségedről. Egy idő után nem bírják hallgatni.
2010. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!