Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van hogy nálam...

Mennyi esélyem van hogy nálam legyen mindkettő gyermekem?

Figyelt kérdés
A gondunk az hogy párommal laktunk ö elvesztette a munkáját így el kellet menünk az albérletből én testvéremhez költöztem a párom meg az anyukájához most volt ez 2011 Márciusban azóta itt lakok egyedül s két gyerekemmel kislányom 2 és fél éves kis fiam ami közös a párommal ö 8hónapos eddig nagyon ritkán jött néha segitet anyagilag de volt hogy kölcsönbe adta csak de vissza kérte alig jött a fiához is és most hogy van egy kapcsolatom alakulóba nagyon rám szált azt szeretné hogy hétvégén mindig nála legyen ezt egyenlőre meg is beszéltük míg nem lesz ebből bírósági ügy csak most szünet van a bíróságon úgy tudjuk de elő fordulhat hogy én jövőre le költözök Dunaújvárosba és nem enged el engem a gyerekkel azt mondja akkor ö marad nála és addig hajta a bírósági ügyet míg nem ítélik neki mit tegyek ?
2011. júl. 29. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Már a 3.-dik pasi jön?Gratulálok!Szegény gyerekeid....

Azt sem tudják,hogy ki az apjuk...

2011. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Halihó, ismerem a "M" és "." közötti billentyűt? Máskor használd!
2011. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
*ismered
2011. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Testvéreket csak nyomós indokkal szokás elválasztani, egy 1 alatti gyermeket meg csak és kizárólag akkor vesznek el az anyjától, ha bizonyíthatóan veszélyezteti a gyermeket.


OFF

Miért, talán apácának kell lennie egy nőnek, ha már van gyereke és nem sikerült a kapcsolata????

2011. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen csak tudjátok sokat gondoltam erre lesz e harmadik de valoszinü hogy nem lesz de én nem most azért szenvedjek a kisfiam apukája mellet mert közös a baba akkor inkább sose szülök többet de nem fogok egyedül maradni azért mert van már 2 gyerekem sztem ezt meg lehet érteni
2011. júl. 29. 10:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egyedül maradnod. De ha csak 6 hónapos a picid,akkor nagyon hamar kerestél egy új pasast! Az elsőt sem szerethetted igazán,mégis szültél neki egy gyereket.

Az új pasast először jobban meg kellene ismerned,mielőtt össze költözöl vele. Egyáltalán nem biztos,hogy jobb lesz,mint a gyereked apja.

2011. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jézus ti ezt hogy tudtátok értelmezni? :S Vki összefoglalhatná
2011. júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Bonyolult ez nagyon az első az megmondta elhagy ha lesz baba mert ö még nem volt kész első gyereket egyedül fel vállaltam és jól megvoltam vele egyedül de jött e kis fiam apukája ö meg becsapott hogy minden jó lesz segít mindenbe sose hagy el engem és erre mégis :(nagyon rossz így és akivel vagyok ö nem olyan mint a többi ö korához képest jól gondolkodik előbb lakás és utána gyerek ö nem engedné hogy a saját gyereke albérletbe nöjjön fel szóval ö nem csinálna gyereket nekem és nem dobna el de én 5évig biztos nem szülök és csak akkor szülök ha vele leszek mert ö komolyan gondolkodik
2011. júl. 29. 10:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
basztikuli, használj már vesszőket, légyszilégyszi!!!!
2011. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kis fiam 8 hónapos
2011. júl. 29. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!