Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Minden kiderült...

Mit csináljak? Minden kiderült szerdán a tv2ben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
BENNE voltunk a tvben úgy hogy nem engedélyeztük és most mindenki lenéz,ma már dolgozni sem mentem.gyógyszert kaptam és a a pszichiáter ki akart írni két hétre meg azt ajánlotta váltsak munkát.De ez nem így megy.Ki vagyok bukva ki vagyok égve.mit csináljak?Másik munka nem jöhet szóba mert nincs munka lehetőség.teljesen el vagyok keseredve. [link] a link
2011. okt. 21. 18:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Két lehetőséged van: megvárod, amíg lenyugszik körülötted minden, és addig mindent megteszel, hogy bizonyítsd, nincs okuk kinézni téged a társaságból, vagy elköltözöl, és tiszta lappal kezdesz valahol, ahol nem ismernek. A menekülés is egy megoldás, igen, de azzal együtt, hogy semmi sem maradhat titokban örökké. Ezt látod most te is. A helyedben az elsőnél maradnék, és szembenéznék a problémákkal, felemelném a fenekem, bemennék dolgozni, és megmutatnám, hogy én vagyok a legjobb. Persze ehhez nem árt egy jó adag büszkeség se. Az önsajnálat nem segít, csak lerombol mindent, amit eddig felépítettél.
2011. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

szia!

először is, nagyon sajnálom, hogy ez történt veled.

másodszor, nem feltétlenül lenézés áll a dolog hátterében, csak amikor az emberrel valami rossz történik (akár meghal valakije, akár bűncselekmény áldozata lesz, akár megszakad a terhessége), akkor az emberek nagy része egyszerűen nem tudja, hogyan viselkedjen. sokan mondanának egy részvétteli, segítő szót, de nem tudják, mit, és emiatt tehetetlennek érzik magukat. ez egy idő után el fog múlni, addig is járj a pszichiáterhez, akár táppénzre is mehetsz, ha akarod, az orvos kiír. és gondolj arra, hogy a r0hadék faterodtól most már örökre megszabadultál, nem kell félned tőle.

a tv2-t emiatt be lehet perelni, ha tényleg engedély nélkül adták le, de van annyi pénzük, hogy kivásárolják magukat :( értelmes ember már nem nézi ezeket a sz*rokat.

2011. okt. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Eltelt egy kisido azota.ugy tunik az emberek lenyugodtak es sem a csaladomat sem engem nemvernek atrocitasok a pszichiatert elhagytam nem kellenek a bogyoi mindossze 3 hetig szedtem a nyugtatokat.a leadas miatt azert buktam ki mert zart targyalas volt es nem is johettek volna ki tvsek.bepereltuk oket es fizettek mint a katonatiszt
2014. máj. 24. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!