Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Minden kiderült...

Mit csináljak? Minden kiderült szerdán a tv2ben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
BENNE voltunk a tvben úgy hogy nem engedélyeztük és most mindenki lenéz,ma már dolgozni sem mentem.gyógyszert kaptam és a a pszichiáter ki akart írni két hétre meg azt ajánlotta váltsak munkát.De ez nem így megy.Ki vagyok bukva ki vagyok égve.mit csináljak?Másik munka nem jöhet szóba mert nincs munka lehetőség.teljesen el vagyok keseredve. [link] a link
2011. okt. 21. 18:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
én az egyik lány vagyok.igen itt ki van törölve az arcunk de volt olyan csatorna is ahol nem.és nem vicc!!!!!!!!!
2011. okt. 21. 19:28
 12/23 anonim ***** válasza:
Titeket néznek le, mint áldozatokat?? Mégis mi az okuk rá??
2011. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
miért?nem áldozatok vagyunk???igazad van,hülye voltam hogy nem mondtam el anyámnak az első alkamat amikor 8 éves voltam.ha akkor elmondom nem itt tartanánk,de ennyi idős gyereknek ki hinne?,féltem titokban tartottuk és most napvilágra került.A munkahelyen kibeszélnek és nem bírom már ezt a nyomást.
2011. okt. 21. 19:38
 14/23 anonim ***** válasza:

hogy viselkednek veled az emberek? mondanál néhány példát a lenézésre? ha nem teszik felismerhetetlenné az arcotokat vmelyik csatornán, azért a csatorna perelhető, de amint fentebb már írtam, ez a faluban mindenképp kitudódott volna, és ha nem lett volna híradás, valószínűleg akkor is így állnának az esethez, ahogy most. hiszen ők sokkal többet tudnak (vagy tudni vélnek) a dologról meg rólatok, mint ami a tévében lement


"Ki vagyok bukva ki vagyok égve.mit csináljak?" - ahogy olvasom, már foglalkozik veled pszichiáter, szerintem mindenképp szükséged volna egy ideig szakember támogatására ...és anyudra meg a barátaidra


ha tarthatatlan a helyzet és idővel sincs javulás, szerintem is költözzetek

2011. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

míg nem voltam a teremben megnézték a videót.kibeszéltek,véget ért a szünet nem szóltak hozzám össze súgtak.úgy baszták oda az asztalomra az anyagot hogy ezt csináld.hátra hívott két igaz barát és akkor tudtam meg hogy én vagyok a téma.mindenki lenézett.ha észre vettem hogy néznek felnéztem és elkapták a tekintetüket.tudom hogy hibás vagyok,mert nem mondtam el.ezért is bűntudatom van és mert a hugomnál is bepróbálkozott

ha anno elmondtam volna nem ez lenne.azt hiszem kezd hatni a nyugtató.............

2011. okt. 21. 19:45
 16/23 anonim ***** válasza:

Aki így viselkedik veled, az szégellje magát !

Te csak nyugodj le, elfog ez is múlni, mint minden jó és rossz történetnek egyszer vége van. Persze nem tudsz úgy csinálni, mintha eltelt volna már jó néhány hónap, mégis próbálj meg. Te még kicsi voltál akkor, nem mertél tenni semmit, érthető ez. Ha kell, nézz szembe a melóstársaiddal, és mondd el nekik személyesen, de ne kiakadva, hanem nyugodtan, és hogy segítsenek túllépni ezen. Hiszen elég nagy baj ez neked az ő neheztelésük nélkül is. Figyi, vesztenivalód nincs, próbálj beszélni velük egyszerre.

Légy erős ! És hidd az idő, és ha a gondolataidat pozitív dolgokra fordítod, mindkettő segíteni fog !

2011. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kiborulsz hogy benne voltatok a tévében, ide meg felteszed a linket??? Most már még többen látták. No comment.
2011. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
89%

"Titeket néznek le, mint áldozatokat?? Mégis mi az okuk rá??"


Mert az emberek irtó primitívek tudnak lenni. Jó neked, ha még nem találkozták ilyenekkel. Én sokat láttam... Képesek az ilyen sztoriban is az apa pártját fogni...

2011. okt. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

a kollégáid, tisztelet a kivételnek, gusztustalanul viselkednek. nem te vagy a hibás, kislány voltál még. jobb lett volna, ha elmondod, de érthető, hogy miért nem tetted. a mostani eszeddel persze úgy tűnhet, hogy hibáztál, de nyolcévesen még nem tudsz felnőttfejjel gondolkodni, ahogy most teszed. ne vádold magad.

szerintem vedd ki azt a két hetet, hogy kicsit lecsillapodjanak a kedélyek. később a helyedben (ha van erőd ilyesmire) konfrontálnám őket, eléjük állnék, a szemükbe néznék, és megkérdezném, hogy pontosan miért érzik magukat feljogosítva arra, hogy lenézzenek, elutasítóak legyenek. erre tuti elszégyellik magukat, ha egy csepp emberi érzés maradt bennük.)

2011. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
azért raktam fel a linket,mert aki akarta úgyis megnézte,ez már nem vbáltoztat semmit sem.:(
2011. okt. 22. 07:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!