Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült hogy van egy lányom....

Kiderült hogy van egy lányom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy van egy 6 éves lányom. Én nem is tudtam róla...viszont nálam kell laknia. Nem hiszem hogy tetszik neki ez az egész..de mégis a gyerekem (ami már biztos) szóval nem akarom oda adni senkinek. Nekem nincs feleségem meg rajta kívül gyerekem de azt se tudom hogy mit kell csinálni egy ekkora gyerekkel. Tőlem mindent meg tud kapni amit akar..de a gyereknevelésről nem tudok valami sokat. Valaki akinek hasonló korú gyereke van az mit csinál a gyerekkel? Magára hagyni nem akarom...így is biztos megviseli az anyja állapota. Hirtelen jött. Mit csináljak szerintetek?

29/F


2010. júl. 16. 20:11
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni. Az anyja meg fog halni.
2010. júl. 16. 20:17
 2/24 anonim ***** válasza:
66%

Szevasz kortárs!

Ahogy a leveledből kiveszem, felelősség teljes vagy.

Hülyeség lenne bármit is tanácsolni, de talán egyet megpróbálok.

Néz meg ezt a filmet: Apafej.


Lehet segít a hozzáállásban.

2010. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem kisebb gyerekem van, de azt a tanácsot tudom adni,hogy próbáld meg nagyon szeretni,még ha most idegen is neked,és ezt ki is mutatni.Próbálj meg a bizalmába kerülni, biztosítsd arról, hogy te mellette állsz, akármi lesz rád számíthat.Kell legyen egy biztos pont az életében, és ez te leszel.Beszélgess vele minden féléről, ők már nagyon sok mindent megértenek.amúgy hogyhogy nem tudtál róla?
2010. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Hát szerintem olvasgass utána hoyg mit kell vele csinálni... ha dolgozol és nem érsz rá őt felügyelni fogadj au-pairt vagy bébiszitter-t... miért fog meghalni?
2010. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

húha..Mi baja van az anyjának biztos a halál?

amugy írni tanulni, mesét nézni, sétálni, strandolni-nyáron-

rajzolni, puzzlez-ni,sütni-fözni...

13/l

2010. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
háát szüleid nem tudnak segíteni? meg biztos menni fog (: majd jönnek az apai ösztönök (: meghát van szája, megtudja mondani ha van vmi baja, stb., hisz már 6 éves :) meg keresned kéne neki egy pótanyucit :) sok sikert (: L/18.
2010. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

húha!


ez jó is, meg rossz is :-( biztosan sokkolni fogja a környezetváltozás, és útálni fog, ezen túl kell esni... és fontos, hogy elbúcsúzhasson az anyukájától és megérthesse, elfogadhassa, hogy meghalt bár ehhez még elég pici :-I

2010. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Pedig muszáj lesz megtanulnod a dolgokat, és megfogod látni, hogy mennyi örömöd lesz benne egész életedben.A te szüleid nem tudnak segíteni?Vagy a másik nagyszülők?Neked is nehéz, de gondold el a kislányodnak milyen lehet?Én biztos vagyok benne, hogy rögös, de szép út áll előttetek, türelmet és sok sikert kívánok nektek, és nehogy magára hagyd.

Próbáld a hasonló korú gyermekeket nevelő szülők társaságét keresni, programokat csinálni, lekötni az érdeklődését,biztosan menni fog.

2010. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon durva. Az öcsém 6éves. Próbálj össze barátkozni vele. Legyél vele nagyon jófej azt a gyerekek értékelik, ha vicces vagy és játszasz vele sokat. Lényeg, hogy foglalkozz vele. Beszélgessetek nagyon sokat. Ha időd engedi menjetek el közösen ide-oda az is sokat segíthet. Egy lány nagyon érzékeny tud lenni és hisztis is ugyhogy csak kirartást hozzá nehoyg megbántsd, de mégis tudd majd nevelni. Bár míg megbarátkozik veled addig jó lenne nem leszidni minden apróságért.
2010. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

huh...biztos ijesztő ez most neked, de az első hetek nehézségein túl kell esni, utána már menni fog...állj mellette, támogasd... Ha már kicsit megszokta a helyzetet, szervezz vele közös programokat, hogy egy kicsit megismerhessétek egymást...

sok sikert, és kitartás!

2010. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!