Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, h lehetne segíten...

Szerintetek, h lehetne segíteni az apukámon?

Figyelt kérdés
Apukám, az édesanyja halála óta teljesen oda van, többi mint egy éve, nagyon sok alkoholt iszik, minden hétvégén lerészegedik.. ha nem iszik akkor ink. dolgozik, túlórázik, h ne kelljen itthon lennie, ha mégis itthon marad akkor megiszik pár sört és elalszik, emiatt anyukám is már teljesen ki van borulva.. folyamatosan veszekednek, de csak szóban.. és emiatt is apa egyre jobban utál itthon lenni.. hiába próbálok nyitni felé mindig elküld, h nincs kedve beszélni, most tvzik hagyjam aludni.. stb.. ha lekiabálom a fejét h szép kis apa vagy mondhatom soha nem látlak, ha igen akkor is részeg vagy lecsesz h mit szólok bele az életébe stb.. ha kedves vagyok elküld.. nem tudom mit tehetnék.. volt valaki hasonló helyzetben? kezd nagyon elviselhetetlen lenni a helyzet :( válaszokat köszönöm (:
2011. okt. 18. 00:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: ma 07:31"


Ugyanez a véleményem nekem is!

Várj egy kicsit,és amint a válaszoló leírta lehet h tényleg el kéne egy szakember segítsége is!

Hagyj neki időt ez nem könnyű dolog!

2011. okt. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!