Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi megígér valamit,...

Ha egy férfi megígér valamit, akkor miért nem tartja be? Férfiaktól kérdezem.

Figyelt kérdés

A párom mindig azzal jön, hogy ha valamit meg kell csinálni, vagy csináltatni, szóljak és intézi.

Augusztus végén megkértem rá, hogy nézesse át a cserépkályhákat, még a fűtési szezon előtt. Jó intézi. Most ugye október közepe van. Még mindig nem csináltatta meg. Nem létezik, hogy elfelejtette, ott megy el előtte mindennap. Ha egyszer megígéri, akkor miért nem csinálja meg? Főleg a férfiak válaszaira vagyok kíváncsi, hátha megértem, hogy hogyan működtök.


2011. okt. 13. 11:30
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Szerintem főzz a pasinak egy finom vacsorát, utána invitáld be a szobába egy kis huncutkodás közepette, majd mondd meg neki, hogy majd szexelek veled. Aztán fordulj sarkon és foglald el magad vmivel, mond meg, hogy most nem érsz rá.
2011. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
Azt javaslom, hogy őt dobd ki, és az itteni egyetlen pasival pedig ismerkedj meg.
2011. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
22:28 Pasiként szemlélve ennek nincs semmi értelme...
2011. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

10:37, tipikus... a nők túlbonyolítják a finom jelzéseket, annyira, hogy teljesen esélytelen, hogy a pasinak leessen bármi is belőle. Ha meg leesik bármi, az tuti nem az, amire a nő gondolt. :)


Szerintem a nőknek is rá kéne szokni a kicsit direktebb kommunikációra. Nekem nagyon bejött, ha van valami gondom, akkor egy szép kerek, egyszerű mondatban közlöm. Mondjuk ehhez kell egy intelligens másik fél...

2011. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Palm... egyre jár az eszünk!

22:32... nem szeretnék ismerkedni, van, aki otthon vár.

2011. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Igen, mert régebben (késő tizen és egész kora huszonéves koromban) próbálkoztam ilyenekkel. A vége mindig az lett, hogy a pasi hülyén nézett. Állt, tágra nyitott szemmel és szájjal, és látnivalóan egy árva mukkot nem értett az egészből, csak annyit érzékelt, hogy kedves barátnője tökéletesen felfoghatatlan dolgokat mond és művel. Aztán vagy ráhagyja, és próbál úgy tenni, mintha értené, vagy félreérti, azt hiszi, hogy tudja, mi történik, viszont ebből meg konfliktus lesz.
2011. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!