Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi megígér valamit,...

Ha egy férfi megígér valamit, akkor miért nem tartja be? Férfiaktól kérdezem.

Figyelt kérdés

A párom mindig azzal jön, hogy ha valamit meg kell csinálni, vagy csináltatni, szóljak és intézi.

Augusztus végén megkértem rá, hogy nézesse át a cserépkályhákat, még a fűtési szezon előtt. Jó intézi. Most ugye október közepe van. Még mindig nem csináltatta meg. Nem létezik, hogy elfelejtette, ott megy el előtte mindennap. Ha egyszer megígéri, akkor miért nem csinálja meg? Főleg a férfiak válaszaira vagyok kíváncsi, hátha megértem, hogy hogyan működtök.


2011. okt. 13. 11:30
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Te egyetlen pasi hadd kérdezzek tőled valamit. Nem tartozik a kérdéshez, de ha a szex olyan nagy motiváló erő, akkor miért van az, hogy a mostani párom előtt minden pasit azért dobtam, mert mindig én akartam több szexet. Volt olyan, akinek hónapokig még csak igénye sem volt rá. Ez miért van?
2011. okt. 13. 14:20
 22/36 anonim ***** válasza:
Hónapokig nem volt igénye??? uramatyám! Nem tudom a választ, csak tippelni tudok. A tippem pedig: 1. mást kívánt, de veled kényelmes volt a kapcsolat. 2. titokban meleg volt. 3. nem tetszettél neki, de kényelmes volt veled a kapcsolat.
2011. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
1. Lehet, mindenesetre nem derült ki. 2. Lehet, hogy még maga sem tudta. 3. Nem tetszettem neki, azt még 1-2-nél el tudom fogadni, de hogy mindegyik ilyen lett volna. Akkor ezek szerint senkinek nem tetszem? Létezik olyan? Mert, hogy azért a mostani sem az igazi e téren. Lehetne jobb. Azért nem tudom motiválni a szexszel mert, ha nem kívánja, akkor én akár a fejem tetejére is állhatok, akkor sem lesz semmi. És hát ő is ki szokott hagyni heteket is.
2011. okt. 13. 14:39
 24/36 anonim ***** válasza:

Értem, akkor így már más a helyzet. Ne haragudj.

Hogy komolyra fordítsam a szót, (bár a cici is komoly volt, mert nálam pl. működik) nem tudom, mit kéne vele tenned. Ha többször szólsz, és megsértődik rajta, és ezek után sem teszi meg, amit kérsz, akkor nem tudom, mit akar tőled. Én amit otthon csinálok, azt magam miatt, a kisfiam miatt, és a Feleségem miatt teszem, és jó érzés, ha azért haladnak előre a dolgok, mert ketten csináljuk. Beszélgess vele, hogy neki mi a fontos, hogy tervezitek közösen a jövőt, miért sértődik meg, ha noszogatnod kell.

2011. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

"jó érzés, ha azért haladnak előre a dolgok, mert ketten csináljuk"

Látod ezt keresem én is a kapcsolataimban. De valahogy mindig azt éreztem, most is, hogy csak nekem fontos a kapcsolatunk. Ők meg csak vannak. Ha éppen van valakijük, jó, ha nincs, akkor úgy is jó. Mintha maguk sem tudnák, hogy most akarnak kapcsolatot vagy sem. Sajnos azt tapasztaltam az eddigi kapcsolataimban, hogy, ha megkérdeztem tőlük, hogy mik az elképzeléseik a közös jövőnkről, akkor csak azt a választ kaptam, hogy majd lesz valahogy, vagy majd alakul. Semmi konkrét tervük nem volt. Erre meg nem nagyon lehet alapozni.

2011. okt. 13. 15:10
 26/36 anonim ***** válasza:
Értem. Nem vagyok párterapeuta, meg a lelkizés is könnyebben megy a nőknek, de ha "űrt" érzel a kapcsolatban, akkor arra valóban nehéz alapozni hosszabb távra. Talán nem életed párjával élsz most egy fedél alatt, nem tudom. Ha úgy véled, hogy önállóan többre lennél képes, vagy önállóan ugyanezeket meg tudnád csinálni, akkor dönts..
2011. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Nőkkel hiába lelkizel, ők nem úgy látják, mint egy férfi. De veled lehet beszélgetni. Teljesen igazad van. Akkor nem volt semmilyen "űr" az életemben, amikor nem volt senkim, és mindent önállóan intéztem. És tényleg akkor jobban boldogultam. Csak nem akartam leélni az életemet egyedül, de attól, hogy van velem valaki egy fedél alatt, attól csak rosszabb lett. De úgy látszik, manapság arra nem nagyon van igény, akinek nem kell folyton a kezét fogni. De ahogy a válaszaidból látom, azért a helyzet nem reménytelen. Van még, aki értékeli, hogy a "nője" nem teljesen hülye. Csak nem az, akivel most élek együtt. Na majd a következő.
2011. okt. 13. 15:52
 28/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaidat. Erőt merítettem belőlük. Meg pár dologra rávilágítottál. :)
2011. okt. 13. 15:53
 29/36 anonim ***** válasza:

Örülök, ha segíthettem valamiben, bár szerintem alig írtam valamit.

Úgy gondolom, nem kell az életed egyedül leélned, hisz az párban szép. Ha most önálló szeretnél lenni, legyél! A lényeg, hogy hátrafelé ne haladj, ám a soraidból az tűnt ki, hogy a jelenlegi pároddal arra mész. S hogy vannak férfiak, akiknek nem kell fogni a kezét? Igen, vagyunk, de azért jó, ha a nő is beleszól a dolgokba. Én is néha későn veszem észre, hogy csöpög a csap, akad az ajtó, stb, és a feleségem puffog, de ez így van rendjén. Szóljon, és megcsinálom. Miattunk, hármunkért teszem. Egyáltalán nem teher, és tudom, hogy utána dícséretet/jutalmat is kapok. És itt jön képbe az, amit legelőször kommentáltam a kérdésedre, ám sokan lehurrogtatok. ;)


Kívánom, hogy a döntésed pozitív irányban vigye tovább az életed!:)

2011. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Egy kis helyreigazítás: "De úgy látszik, manapság arra nem nagyon van igény, akinek nem kell folyton a kezét fogni." Ezt arra értettem, hogy a férfiak nem szeretik (persze itt is van kivétel, csak nagyon kevés), ha a nőnek van esze, és nem kell folyton fogni a kezét. Mert akkor már azt hiszik, hogy rájuk nincs is szükség. A többiben igazad van. Az biztos, hogy most döntenem kell.

További szép napot!

2011. okt. 13. 16:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!