Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi megígér valamit,...

Ha egy férfi megígér valamit, akkor miért nem tartja be? Férfiaktól kérdezem.

Figyelt kérdés

A párom mindig azzal jön, hogy ha valamit meg kell csinálni, vagy csináltatni, szóljak és intézi.

Augusztus végén megkértem rá, hogy nézesse át a cserépkályhákat, még a fűtési szezon előtt. Jó intézi. Most ugye október közepe van. Még mindig nem csináltatta meg. Nem létezik, hogy elfelejtette, ott megy el előtte mindennap. Ha egyszer megígéri, akkor miért nem csinálja meg? Főleg a férfiak válaszaira vagyok kíváncsi, hátha megértem, hogy hogyan működtök.


2011. okt. 13. 11:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Tényleg, mi értelme?
2011. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a te párod miért nem tartja be amit megigér. Az enyém betartja. Nem is kell emlékeztetni rá, és nem hónapok múlva jut eszébe. Én dettó. Nálunk anyám az, akinek egy szavát sem szabad elhinni ilyen téren. Én pontosan ezért kinosan ügyelek rá, hogy betartsam az adott szavam. A gyerekeim is igy nevelem. Ha nem biztos, hogy be tudom tartani, akkor azt is megmondom. Nem muszáj megigérni.
2011. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Höh. Egyedüli férfiként válaszoltam, és lepontoztatok. Ez a kérdés nem férfiaknak szólt? Nem meg akartad ismerni a gondolatainkat?

Nem a lepontozás érdekel, csak az elv.


A kérdésben ott van, hogy 'férfiaktól kérdezem.'ehhez képest, szép kis női fórum alakult ki. Gratulálok Hölgyek! :)

2011. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Kedves 13:20-as pasi,


ha őt a párja, vagy a férfiak véleménye érdekelné, akkor nem ide jönne. :) Tudom, pasiból vagy, és nehéz ezt átlátni, de fogadd el, hogy ez így van.


26/N

2011. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. De úgy látszik, most sem lettünk okosabbak, mert a férfiak most sem válaszoltak, de még megvédeni sem akarták magukat. Igazad van kedves egyetlen férfi hozzászóló, a ti véleményetekre voltam kíváncsi, de úgy látszik hiába.
2011. okt. 13. 13:23
 16/36 A kérdező kommentje:
Palm a párom véleményét már leírtam. Most más férfiak véleménye érdekelne, de úgy látszik nincs véleményük.
2011. okt. 13. 13:25
 17/36 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert a pasik nagy része a fogyaték-jellegű szex-szerelem rovaton okoskodik. Nekik ez már túl magasrendű kérdés...
2011. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
hívd ki te a cserépkályha szerelőt. nagy dolog.
2011. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Azért nem hívtam ki eddig a szerelőt, mert akkor meg majd azzal jön, hogy én milyen türelmetlen vagyok, miért nem tudtam őt megvárni. MEg hogy miért kell nekem mindent elintézni. Akkor ő úgy érzi, hogy már nincs is rá szükségem. Kaptam tőle már ilyeneket.
2011. okt. 13. 13:37
 20/36 anonim ***** válasza:

13:33: Hidd el drágám, hogy a szex egy férfi számára nagyon nagy motiváló erőt jelent... De ezt meg Ti nem fogjátok megérteni, úgy, mint ahogy Palm leírta, hogy én /mi meg a ti gondolkodásotokat nem. Ez van, így kerek a világ.:)

Az egyetlen egy pasi voltam.

2011. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!