Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi megígér valamit,...

Ha egy férfi megígér valamit, akkor miért nem tartja be? Férfiaktól kérdezem.

Figyelt kérdés

A párom mindig azzal jön, hogy ha valamit meg kell csinálni, vagy csináltatni, szóljak és intézi.

Augusztus végén megkértem rá, hogy nézesse át a cserépkályhákat, még a fűtési szezon előtt. Jó intézi. Most ugye október közepe van. Még mindig nem csináltatta meg. Nem létezik, hogy elfelejtette, ott megy el előtte mindennap. Ha egyszer megígéri, akkor miért nem csinálja meg? Főleg a férfiak válaszaira vagyok kíváncsi, hátha megértem, hogy hogyan működtök.


2011. okt. 13. 11:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
48%
Ne itt sirjal, hogy rossza pasit valasztottal. Ne haragudj, de en ilyet soha nem csinalok, es kikerem magamnak a primitiv altalanositast.
2011. okt. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%

Én ugyan nő vagyok, de akkor többször nem is szóltál és azóta te is csak nézed a kályhát és dühöngsz magadban?

Simán el tudja feleljteni,ahogy én is simán elfeleljtem ami nem nekem fontos.

Azért van szád, hogy szólj ha valami nem tetszik. Telepátiával még nem működött egy kapcsolat sem.

2011. okt. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
az én párom amit megígér be is tartja. soha nem csalódtam benne. ne általánosíts, te egy rossz pasit fogtál ki.
2011. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de nálunk ugyanez a helyzet. Szóltam neki hogy akad a bejárati ajtó, erre ő közölte hogy annak semmi baja. Végül hat hónap múlva beállította, mondanom sem kell két percébe került! Egyébként ez a munkája, mármint műanyag nyílászárókat gyártanak :-)
2011. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%

Nők ugyanolyan arányban nem tartják be az ígéretüket. Ez nem nemek, hanem jellemek kérdése. A barátom, ha megígér valamit, meg is teszi, ha meg nem biztos benne, hogy lehetséges, akkor megmondja, hogy ez bizonytalan, és nem ígéri meg. Ennyire bonyolult.


Ezt egyébként vele kéne megbeszélned.

2011. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
30%

Jutalmazd meg előre is, mondjuk hm.. cicivel, magaddal. Majd utána említsd meg neki újra. Majd reggel is. Aznap intézni fogja, legalábbis én intézném. Majd este besöpörném az újabb jutalmat. (Du-n érdeklődni fogok a feleségemnél, hogy megnézessem-e a kályhát :-) )

30/F

2011. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Vele már beszéltem erről. A válasz majd meglesz. Amúgy azért nem szóltam neki többször mert volt már ilyen. Ha többször szóltam neki valamiért, akkor az volt a válasz, hogy nem hülye. Na most akkor mit kezdjek vele?
2011. okt. 13. 11:37
 8/36 anonim ***** válasza:
55%
A helyes kérdés: "Ha a párom megígér valamit, akkor miért nem tartja be?". És ezt neki is fel kéne tenned...
2011. okt. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Sok pasi azért mondja, hogy "jó, megcsinálom", mert nyugtot akar vagyis nyaggatásnak veszi a kérésedet. Mások azért, mert meg is akarják csinálni, de nincs kellő ösztönzésük hozzá.

Szerintem némileg jogos az általánosításod, rengeteg ilyen esettel találkoztam, mint a tiéd. Vannak, akik nem tartják ígéretnek, azt hogy valamikor azt mondták "megcsinálom".

2011. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Ha nyaggatásnak érzi, hogyha bármire megkérem, akkor mondja azt, hogy nem csinálja meg. És akkor megcsináltatom mással. De ha semmire sem lehet megkérni, akkor mi értelme van az együttélésnek?
2011. okt. 13. 11:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!