Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret az anyám?

Miért nem szeret az anyám?

Figyelt kérdés
4-en vagyunk testvérek de számára mindig mindenben én vagyok az utolsó!!!!nagyon nehezen dolgozom fel,ezen hogy lehet túl lépni könnyedén?
2011. okt. 8. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Én honnan tudjam, hogy miért nem szeret?
2011. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudsz ezen átlépni,hogy megérted őt. Négy gyermek felnevelése nagyon nehéz a mai világban,több emberes feladat. Nem írtad,hogy hányadik vagy a sorban,de gondolom vannak kistestvéreid. Próbálj meg minél többet segíteni anyukádnak és ülj le vele beszélgetni.
2011. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. vagyok a sorban,28éves,az összes tesóm felnőtt,nagykorú már,nekem három gyermekem van,de számomra mindegyik egyforma,nem tudnék különbséget tenni közöttük.de sajnos ő tud,beszélni nem lehet vele már próbáltam,csak neki és az élettársának lehet igaza.....
2011. okt. 8. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, nem tudom. Engem is utált édes anyukám világ életében, de fogalmam sincs hogy miért. Feldolgozni számodra pedig tök egyszerű, hiszen már vannak gyermekeid, foglalkozz velük, tekintsd őket az igazi családodnak, anyukádat meg hagyjad ne is gondolj rá. Szerintem.
2011. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszönöm,hogy vannak tapló emberek is még a Földön,utolsónak üzenném,hogy köszönöm a megértését,csak egy kicsit nehéz,egy helyen lakunk,egy lakótelepen,és a szemem előtt folyik minden,sajnos látom ahogy a többi tesómmal foglalkozik....minket meg leszar
2011. okt. 9. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Ha ez neked tapló volt akkor vagy nagyon érzékeny vagy, vagy még nem ismertél tapló embert.


Ez pedig irigylésre méltó!


(első válaszoló)

2011. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nyugi ezzel nem te vagy egyedül...Az én anyámat az sem érdekli,hogy van-e mit ennem vagy sem....Ő az utolsó filléremet is elkérte..mikor tudta hogy nincs igazán pénzünk a párommal..és nem érdekelte..ez volt kb.1 hónapja azóta nem is beszélünk.Szerintem,mond meg anyukádnak hogy mi bánt téged igazán.Lehet,hogy összevesztek rajta és sértődés lesz belőle..de lehet,hogy pár napon belül elgondolkozik azon amit mondtál neki és kibékültök.
2011. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!