Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám a pénzért szeret?

Anyám a pénzért szeret?

Figyelt kérdés
hazajövök a munkából, egy szót nem szól hozzám, de amikor átadok neki egy kis pénzt, a csillagokat is lehozná. miért van ez?
2011. ápr. 27. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit keves az info ahhoz, hogy ezt barki meg tudja mondani.
2011. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szűkölködtök és folyton azon jár az agya miből vegyen ételt emiatt megkeseredett és természetesen örül ha besegítesz...

Ennyi infóból csak ezt tudom leszűrni...

2011. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pontosítsunk: anyád a pénzedet szereti.


Lehet, hogy szeret téged is, Te mondod azt, hogy ezt nem képes kimutatni, csak amikor pénzt adsz neki. Te milyen más módon mutatod ki feléje, hogy szereted Őt? Lehet, az a baj, nálatok a pénz a szeretet nyelve?

2011. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

valószínű, anyagi gondjai vannak, nem talál munkát,

de azért a szívedben vizsgálódjál...

hogy érzed : szeret Téged?

2011. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Két variáció van:

Anyukád nem szeret Téged, csak a pénzért él, mindig is ilyen volt.

Anyukád szeret Téged, szeretné, ha jól élnétek, de mivel szűkölködtök és folyton rágódik a dolgokon, nagyon meg tud örülni egy kis pénznek.

2011. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, pénzért mégiscsak lehet szeretetet venni... Megyek a bankba...
2011. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
úgy érzem hogy nem szeret... ez nagyon komolyan így van, de én vagyok az egyetlen lánya, jobban kéne kötődnie hozzám. én mindig próbálkozom, de mindig falakba ütközöm. nem szól hozzám, de télleg, és ha pénzt adok neki, még a seggem is kinyalja. igen, ez az igazság. úgy érzem, csak a pénzem szereti . :/
2011. ápr. 27. 21:01
 8/9 anonim ***** válasza:

amikor még tanultál, akkor is így érezted? és Te szereted?

és ha megkérdeznéd: szeretsz engem, anya?

2011. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

akkor sem ..........

és már a fejéhez vágtam, h nem szeret, és csak ennyit mondott (sose felejtem el) : "ezzel nem fogsz bűntudatot kelteni bennem". na most akkor?

2011. ápr. 28. 05:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!