Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor szeret anyám vagy nem?

Most akkor szeret anyám vagy nem?

Figyelt kérdés
A minap azt mondta nekem anyám, hogy akkor is szeretett, amíg egy hájas disznó voltam, de mindig azt mondja, hogy: "elmebeteg vagy".
2010. okt. 23. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy gondoltad h, egy mondatbol valaki is hitele valaszt tud adni!?
2010. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
31%
Szerintem szeret!Egy anya mindenféle képpen szereti a gyerekét!Sok mindent mondunk amit lehet hogy nem gondolunk komolyan
2010. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt két mondatból senki nem tudja megállapítani, valaki valakit szeret-e, de az biztos, hogy anyudnak elég furcsa a stílusa.Hájas disznó, na szép!
2010. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha te nevezted magad annak es o most csak parodizalta, akkor nem is mondott semmi sertot. Persze, hogy szeret!
2010. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
...én nem is értem az egészet...
2010. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez így kevés ahhoz, hogy bármit válaszoljunk...

Mikor megláttam a kérdésed, azt gondoltam, leírod a kapcsolatotokat, hogy viszonyultok egymáshoz, ilyesmi.

Így nem tudunk mit mondani...

2010. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyanokat is mond anyám hogy büdös qrv@ meg ocsmány féreg, senkiházi meg hasonlók, de tudom, hogy kicsit zakkant, lenyelem és együtt élek ezzel. És így is szeret, mert sokmindent megtesz értem, felnevel, számíthatok rá.
2010. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
költözz el vagy lödd fejbe magad
2012. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!