Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak akik nem fekszenek le...

Férfiak akik nem fekszenek le a feleségükkel, barátnőjükkel. Mi az oka?

Figyelt kérdés
sokat olvastam már itt is hogy a férfi nem közeledik a nő felé, és én is megtapasztaltam a már volt barátomtól. ő az óvszerre fogta a nem szexelést, de úgy gondolom hogyha kívánt volna annyira akkor felveszi a gumit. mi lehet az oka még ezeknek?
2011. szept. 20. 13:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
akkor köttesse el magát!
2011. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%

Ennyi erővel ő is szakíthatott volna, mert te nem voltál hajlandó fogamzásgátlót szedni, vagy bármiféle más védekezési módot keresni, ami esetleg nem bántja a hormonháztartásod sem.

Szerintem is elég nyomós indok az óvszer, én nőként utálom, egy idő után fáj, plusz olyan mintha egy gumifarok lenne bennem. Én szeretem érezni a párom.

2011. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

1. homokos

2. már nem kíván, rádunt

3. szexuális zavarai vannak

4. komplexusa van a kicsi farka miatt

5. mást töm


25 N

2011. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%

Annyira bírom ezt az allergiás vagyok a gumira férfivinnyogást, ez ilyeneket szarba se veszem. Létezik egyrészt latexmentes óvszer a kis "allergiás" puhap.csök részére is, másfelől ilyenkor fejben van a baj. Ja és ugye az önzés: a nőre hárítja a felelősséget, végülis hadd mérgezze magát szintetikus hormonnal... Ha egy férfi igazán kíván egy nőt, nem egy gumióvszer fog az útjába állni, maradjunk ennyiben.


25 N

2011. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem homokos és kicsi farka sincs
2011. szept. 20. 14:49
 16/18 anonim ***** válasza:
60%

Velem a férjem 8hónapig nem feküdt le szülés után.Gondoltam én is mindenre aztán végül kibökte mi a baja.Zavarta a gyerek,először néztem nagyokat de tettünk egy probát,minden volt az csak sex nem,10másodpercenként lemerevedett hogy biztos felkelt a gyerek.

Szerencsére jófej szüleim vannak és megbeszéltem velük hogy hétvégente vigyék el pár órára a gyerköcöt.Már az első alkalom olyan volt mint régen,és azóta is isteni a sex.Nálunk ilyen egyedi gond volt,megoldottuk és minden szuper.

2011. szept. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14:48-nak

én nőként vagyok allergiás még a latexmentes gumira is,ugyanis a sikositóban van valami amitől a hüvelyem duplájára dagad,viszket hetekig...

Erről ennyit.


Exem kivánt,nem csalt meg,semmi eddig felsorolt nem volt.

DE volt rajta 35 kiló felesleg,állva se látta a saját f@rkát...

nem birt mozogni,én meg nem igazán fértem hozzá

2011. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én pl most tuti nem feküdnék le senkivel:

Heti 6 napot edzek, mellette 2 iskola, munka, nincs erőm, és időm...

Hétvégén mondjuk simán beleférne, de így hétköznap nem...

2011. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!