Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régóta szeretek egy lányt, de...

Régóta szeretek egy lányt, de párkapcsolatom van. Ti mit tennétek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A párkapcsolatom 3 éve tart de sosem szerettem igazán de kedveltem. Igazából úgy élünk mint a barátok de nem volt szerelem ez az ő részéről se. Eléggé mást akarunk az élettől is, én családot akarok ő karriert. De eléggé unottan vagyunk egymás mellett.

A probléma a következő: életem szerelme felbukkant! Ez a lány a fősulis szerelmem volt de sose jöttünk össze. Néha összefutottunk véletlenül itt ott utána hetekig az agyamban volt. Most is találkoztunk egy buliban és teljesen újra beindította az érzéseket bennem. Nagyon jó nő és nagyon jó egyénisége is van. Nagyon bejön és én is tetszettem neki és most mondta h nincs barátja, fél éve szakított.


Ti mit tennétek? Választanátok a régi "szerelmet" akivel szívesen lennétek, vagy a kapcsolatot, ami eléggé lapos és nincs is jövője?


27f


2011. szept. 17. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék és megpróbálnám az új lánnyal. Vesztenivalód nincs, ha nem szereted a mostani párod.
2011. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ugye ez valójában NEM KÉRDÉS?Fiatal-tulajdonképpen-független pasi vagy.Mit szeretnél?Boldogtalanul leélni az életedet?Én 35 évesen(egy 15 éves kamaszodó gyerekkel) is mertem váltani...most boldog házasságban élek,van egy közös kicsikénk,és kerek a világ.Szóval HAJRÁ!38/N
2011. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Eleve nem bírom a karrierista csajokat,

tehát lapátra tenném!!

Jöhet a szerelmed!

2011. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egy ilyen semmilyen kapcsolatban élsz,akkor nem kérdés,hogy lépj!

Nincs mit veszítened!

Ha netán nem jön össze a másik lánnyal, akkor is adsz esélyt magadnak a boldogságra azzal, hogy kilépsz egy sivár együttélésből!

2011. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazi FÉRFI vagy,akkor azonnal kerek-perec elmondod a jelenlegi "párod"nak,hogy sajnálod,de vége a kapcsolatnak,mert ennek nincs jövője.Aztán hívd el a régi szerelmed valahova.Ne légy nyuszi!HAJRÁÁÁÁ HAJRÁÁÁ :)


És: eszedbe se jusson megcsalni a jelenlegit,hanem szakíts vele és csak aztán szólj a régi nőcinek!

2011. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is így gondoltam azért kíváncsi voltam a ti véleményetekre is, kösz még1szer!
2011. szept. 17. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!