Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszahódítani...

Hogyan lehet visszahódítani valakit, akit nagyon szeretek? Neki most van valakije, de én szeretem és van egy kislányunk is-nekünk nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Te az vagy aki napok óta írja, hogy elment a párja egy másik nőhöz, otthagyta őt is meg a lányát is? ha te vagy menj pszichológushoz!!!

Ha nem te vagy akkor írj egy kicsit többet a dologról...

2009. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom kire gondolsz,én most írok először.Ezt a kapcsit én szurtam el a hülye viselkedésemmel.Most már tudom hogy miben hibáztam,de úgy tűnik,hogy késő.Mit tegyek?Hogy bizonyítsak,ha még esélyt sem kapok?
2009. ápr. 23. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már van másik kapcsolata akkor már semmit nem tehetsz.Próbáld túltenni magad rajta és te is keress magadnak valakit.Azért mert van gyereked még nem fordulnak el tőled a pasik!Sok sikert!Randizgass,válogass hisz most megteheted nem tartozol senkinek elszámolással.hogy merre vagy és kivel.És megtalálhatod még az igazit is!
2009. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! Első vagyok, bocs de van egy csaj aki már napok óta írogat, és mindig ugyanazt.

Attól is függ, hogy mennyi ideje mentetek szét a pároddal és mióta van neki új kapcsolata? Gondolom a kislányodat látogatja, ilyenkor tudnál neki egy kicsit jobban kedveskedni, bár nehéz helyzet.

2009. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem egyaltalan ne hagyd csak ezt ugy elveszni.probalj meg beszelni vele,probald meggyozni,BIZONYITANI!gondolom azert csak van lehetoseged erre ,hisz a gyereket csak akarja tan latni.

De te megis mit rontottal el? Jo lenne tudni,hogy mi is volt az igazi oka a szetvalasnak.

2009. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Szóval azzal rontottam el a dolgokat,hogy neki már van egy másik gyereke is,akit együtt neveltünk,de én nem jöttem ki vele.Állandóan veszekedtünk miatta,mert én nem bírtam elviselni.Amikor terhes voltam,csak a picire koncentréltam.Ő most együtt van egy másik csajjal,a kislányt sem látogatja egy ideje,szóval nem tudom mit kellene tennem,hagyjam és várjak hátha ráébred,hogy itt a családja?Én próbálltam bizonyítani felé,meg a lánya felé is,ő mondta többször,hogy hiányzok neki,meg hogy szeret,de a volt páromat már ez sem hatja meg.Mit tegyek?
2009. ápr. 24. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!