Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném visszahódítani a...

Szeretném visszahódítani a férjem, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Egy éves a babánk és felszedtem legalább 20 kiló pluszt, eddig sem voltam nagyon vékony, de legalább csinos. A hasam most tele van striával és talán egy picit lóg is. Milyen edzést ajánlotok amely hatásos és nem fog tőle tovább nyúlni a bőröm? (Sajnos korábban nagyon sokszor kezdtem jojo diétába, így már ezt nem bírja a bőröm)Az étkezésemmel nincs gond, nem eszem sokat, sem zsírosat. Csak nagyon hirtelen fogyást nem szeretnék. Szóval feszesítő ötleteket várok:)
2009. nov. 21. 15:03
 1/5 anonim válasza:
68%
ha fogyni szeretnél sportolj, de ezt magad és ne a férjed miatt tedd, mert biztos vagyok benne hogy így is szeret és elfogad téged.
2009. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem érzem így magam jól. természetes hogy sportolnom kell, de azt nem tudom, hogy milyen "edzésterv" lenne megfelelő, mert eddig mindig eltúloztam.
2009. nov. 21. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Vissza akarod hódítani. Ezek szerint a férjed elfordult Tőled emiatt? Amikor nem is lustaságból, igénytelenségből stb. lettél ilyen, hanem a KÖZÖS gyermeketek megszülése következményeként? Ha nem érzed jól magad a bőrödben, természetesen fogyókúrázz (egészségesen) és mozogj (olyat, ami örömet okoz) - de én azon is elgondolkoznék a helyedben, mennyire szeret a férjed, ha így már nem kellesz... Főleg, hogy ez nem visszafordíthatatlan...
2009. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjél konditerembe, és ott megmondja az edző, mit csinálj! Én is jártam tök jó volt abban az időben, de sajnos most a másfél éves mellett nincs időm elmenni, mert már dolgozok is, így örülök, ha együtt vagyunk. De ha van segítséged heti 3x kb 3 órára, akkor menjél mindenképp, de ha csak hébe-hóba tudnál eljárni, akkor inkább ne menj,válassz valami más megoldást.
2009. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ide edzésterv, fuss, ahogy kedved tartja. Legyen kitartásod, de mindig annyit fuss, amennyit még jónak érzel azért, hogy ne und, utáld meg. Én így adtam le kb. 6-7 kilót úgy, hogy közben majszoltam a csokit. Azt már csak mellékesen jegyzem meg, a férjednek az a fontos, hogy ne legyenek plusz kilóid? Ellenkező esetben "nem tudnád visszahódítani"?
2009. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!