Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a sajnálat miatt érzem...

Csak a sajnálat miatt érzem ezt? Normális vagyok?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, egy egyetemi csoporttársamat súlyos baleset érte. Bementem hozzá többször is,nagyon sajnálom, maradandó sérülése is lett.

De én azt hiszem nagyon megtetszett nekem, állandóan rá gondolok, mikor bent voltunk nála annyira tetszett, nagyon aranyos fiú.

Az a baj, hogy én egy 5 éves kapcsolatban élek (ami lapos, semmi nem jó már benne)

Nem tudom, hogy a sajnálat miatt érzek így a fiú iránt, vagy ezek lehetnek valós érzelmek?

(régebben is gondoltam már rá így többször, de most nagyon erősen érzem, hogy tetszik)

Normális vagyok? Más nem volt ilyen helyzetben?


2011. szept. 14. 22:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szakíts a jelenlegi pároddal! Ennek így már alapból semmi értelme nincsen, fölösleges húzni a dolgokat, és akkor talán a srác is nyitottabb lesz feléd. Az biztos, hogy tetszik neked ezen nem változtat az hogy beteg vagy sem!
2011. szept. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!