Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Rosszul érzem...

Mit csináljak? Rosszul érzem magam emiatt!

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy barátomékhoz vagyunk hivatalosak, a baráti társasággal együtt. Ezek a barátomék nem dohányoznak. Én viszont igen. Azt kérték tőlem, hogy míg ott vagyunk, ne gyújtsak rá, mert nem bírják elviselni a cigifüstöt meg szagot egyáltalán. Se az erkélyen, se a levegőn nem dohányozhatok, mert nekem attól még cigi szagom lesz és ők nem fogják kényelmesen érezni magukat a lakásukban. Olyan rosszul érzem magam, fullra diszkrimináltnak érzem magam, viszont én meg nem bírok ki több mint fél napot cigizés nélkül. Mindig is tiszteletben tartottam a nem dohányzókat, soha nem is gyújtottam rá a közvetlen közelükbe stb...


Ti mit tennétek? Elmennétek vagy sem?


2011. okt. 23. 12:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is felfordul a gyomrom, ha valaki dohányzás után beül mellém...


Hát döntsd el mi a fontosabb neked, mi okoz nagyobb örömöt.

2011. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazuk van. Ha olyan helyre mész, ahol másokat zavar a bagó, akkor nem gyújtasz rá, ennyire egyszerű.
2011. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
én nem mondom hogy nincs igazuk, egy csöppet sem. Csak rossz, hogy feltételhez kötik a barátaim!! hogy nem dohányozhatok. Pedig meg lehetne oldani könnyen...Eddig senki egy rossz szót nem szólt emiatt...
2011. okt. 23. 12:28
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom hány éves vagyok és milyen nemű. De ha egy fél napot sem bírsz ki cigaretta nélkül, akkor bizony már erősen függő vagy. Én a te helyedben, ha ilyen mértékben függnél a cigarettától, akkor nem mennék el.
2011. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked egy szál mérgező büdös szar fontosabb, mint a barátaid...az ő kérésük teljesen jogos. Akkor ne menj el, szívd a bagót dobozszámra, legyél büdös, mérgezd magad, ők meg majd jól érzik magukat helyetted is.
2011. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"Azt nem tudom hány éves vagyok és milyen nemű."


Na ez elég kellemetlen. Esetleg kérdezd meg a szüleidet :D

2011. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szokjál hozzá!


Egyre több helyről tiltják ki a dohányosokat, egyre kevesebben nézik jó szemmel, ha valaki dohányzik.

Inkább fogadd el, hogy őszinték voltak hozzád, és mutasd meg, hogy nem egy "drogfüggő büdös bagós vagy", és képes vagy fél napot kibírni cigi nélkül.

Ha mégsem, akkor gondolj bele: szaporodik a füstmentes munkahelyek száma. A munkaidő 8 óra....

Szóval kitartás!


Egyébként is egyszerűbb lenne leszokni.

2011. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

26 vagyok!


Gondoltam, hogy sok olyan komment érkezik, akik nem dohányoznak. És tudtam, hogy ők ellenem lesznek. De itt nem a cigin van a hangsúly, hanem az, hogy szerintem a barátokat a saját hibájukkal, rigojájukkal, hülyeségükkel kell elfogadni. Évek óta dohányzom, egy szót nem szólt eddig, és elfogadott így. De most úgy érzem magam, hogy a cigi miatt én nem számítok semmit. Szóval a toleranciáról akarok beszélni. Csomó megoldás létezhet amivel neki se rossz meg nekem se...de erről sajnos szó sincs..

2011. okt. 23. 12:37
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Erről van szó. Eddig ők tolerálták,hogy cigizel és hogy büdös vagy,gondolom elegük lett belőle. Most neked kellene tolerálnod,hogy ők nem szeretnének cigiszagot érezni a saját lakásukban. Ha nem bírod ki fél napig,hát akkor ne menj el..
2011. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha többen vannak, aki nem dohányoznak a társaságban, akkor nem biztos, hogy toleránsak lesznek veled. És én még olyan megoldást nem találtam, hogy ha valaki bejön dohányzás után, és leül mellém, akkor ne legyen bagószagú. De ha te tudsz ilyet, akkor mondd el nekik.
2011. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!