Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul érzem magam...

Nagyon rosszul érzem magam emiatt. Nem fér bele az értékrendembe az, amit elvárna tőlem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:


23 éves lány vagyok. Kaptam egy olyan állásajánlatot, amivel, ahogy szokták mondani: Megfognám az Isten lábát. Nagyon jó kereset, külföldi utazások, stb.


DE! A leendő főnököm kifejtette a személyes interjú során, hogy nem ígéri meg, hogy idővel nem közeledne szexuálisan, mert szerinte úgy lehet igazán megismerni a másikat, mint embert, ha testiség is van közöttük.


Nekem ez nem fér bele, viszolygok-undorodok a gondolattól. Nagyon le vagyok törve.

Egyértelműen nemet fogok mondani, nem kérdés, hogy mit tegyek. Csak nagyon bánt... :(


3 hónapja végeztem az iskolával, nem kaptam semmilyen melót, lényegében az ölembe hullik egy ilyen ajánlat, de ezzel a feltétellel nem tudom csinálni.


Kérlek mondjátok, hogy idővel kapok olyan munkát, ahol az eszemért fogok kelleni, és nem azért, mert a főnöknek nem csak asszisztens, hanem ágyas is kell. :(


Ja, barátnőm szerint hülye vagyok, mert ez egy "ilyen világ", és azt mondta, hogy egy birka vagyok, amiért nem csapok le egy ilyen ajánlatra.


Nem fér bele az értékrendembe, nem tudnék tükörbe nézni.



Jól esett, hogy ki írtam, köszönöm annak, aki végigolvasta.


2011. szept. 9. 14:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%

ez tul.képpen kurv@álkodás

mit mondjunk? mondjuk meg mit csinálj?

azt írod, nem fér bele, akkor utasítsd vissza és kész

vagy fogadd el, hátha nem egyből próbálkozik be (kétlem h sokat várna)

2011. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
:) Nekem is volt egy ilyen ajánlatom 19 éves koromban. Rávágtam az ajtót az illetőre természetesen. Aztán felvett egy másik 20 év körüli lányt... ki is idegelte. Persze a szép ajánlatokból a munka terén semmi nem lett, de a lányt "használta" mint egy pokrócot. Végül pszichiátriai kezelést (gyógyszereket) kapott a lány. Hát baromira nem érte volna meg... Jól döntöttél, és ezen sosincs mit bánkódni, mert az ilyen ajánlat sose komoly igazán.
2011. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem fogom elfogadni. De azt is írtam, hogy nagyon rossz. Ezek szerint így lehet előre jutni? :(
2011. szept. 9. 14:42
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon örülök, hogy így döntöttél. Felháborító, hogy ezt valaki már az állásinterjún ki meri mondani.


Ha szereted a kalandot, megteheted, hogy elvállalod az állást. Természetesen nem mennél bele a "mélyebb ismerkedésbe", viszont rögzítenél mindent diktafonon. Nem veszélytelen a játék, de alaposan megfingathatod a fickót.

2011. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

nem hinném

én pl. még soha nem találkoztam ilyennel, az ismerettségem se nagyon

2011. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jól döntesz,hogy nem vállalod.Sokkal értékesebb vagy emberileg,mint sokan,akik bele mennének egy ilyen ajánlatba gondolkodás nélkül.Örülök,hogy még vannak ilyen emberek mint te,akiknek van értékrendjük és büszkeségük...Akinek még számít,hogy emberek vagyunk.Lehet sokan fogják erre mondani,hogy büszkeségből nem lehet megélni,de ami sok az sok.Biztos,hogy sikerül olyan munkát találni ahová az eszed miatt fognak felvenni.Ne add fel.
2011. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"DE! A leendő főnököm kifejtette a személyes interjú során, hogy nem ígéri meg, hogy idővel nem közeledne szexuálisan, mert szerinte úgy lehet igazán megismerni a másikat, mint embert, ha testiség is van közöttük."


Erre én biztosan ezt mondtam volna neki: Köszönöm, kedves, de azt, hogy én kivel mikor és hogyan szeretnék megismerkedni testileg, én is szeretném befolyásolni, és nem azért szeretném kipróbálni, hogy ezáltal jó munkám legyen. Inkább keresek normális munkahelyet magamnak, viszontlátásra, sok sikert az új kolleganő kiválasztásához".

2011. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem kérdés, hogy mit tegyél, ne hagyj magadból prostituáltat csinálni. És a barátnőd téved, ez nem egy "ilyen" világ, legfeljebb az ő beszűkült kis világa, de neked nem kell beállnod a sorba.
2011. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen döntesz, hogy nem vállalod el. Ha idővel is, de lesz olyan munkahelyed, ahol a tudásodért fognak megfizetni.

Egyébként csodálom, hogy olyan barátnőd van, amilyen. Ajánld tovább inkább neki az állást... és jól gondold meg, ő milyen értékrendet képvisel!

2011. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%

ilyen ajánlatot én is kaptam már. csomó pénz,utazgatások,autó-ő nem mondta h szex is de nyilvánvaló volt. őszinte leszek: ha jó pasi lett volna elfogadom-akkor 22 éves voltam- de egy gnóm volt és öreg is


ha nem fér bele,ne csináld

2011. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!